Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom elmebeteg? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elmebeteg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a pasim engem nagyon szeretett , legalább is ezt mondta . Kb 3 hónapig voltun együtt , ő 16 és én is . Előszőr csak beszélgettünk , ismerkedtünk nagyon jó volt . Vele volt az első csókom meg neki is én voltam az első . Nagyon tetszett nekem hogy én voltam az első lány az eletében. Kb 2 hónap múlva átmentem hozzá , beszélgettünk stb . A szülei nem voltak otthon , és finoman rávezettem arra hogy már szeretnék vele szexelni . Erre elkezdett velem kiabálni , hogy én egy ócska kis kur*a vagyok és hogy szégyeljem magam hogy ilyet kérek töle , kidobott a házból és azt mondta soha többé ne keressem . Nagyon fájt hogy így bánt velem , gondoltam szakitok vele mert ha vele maradok ki tudja mi lett volna . Mikor elmondtam hogy szakitani akarok vele csak kinevetett és azt mondta hogy dögőljek meg a pin*mall együtt . Szerintetek beteg ?

#párkapcsolat #elmebeteg .
2015. júl. 22. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon beteg..:D es lehet h nem is szeretett.. Sot..
2015. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
éretlen volt hozzá...
2015. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez tenyleg nem normalis:D
2015. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Hat valami baja tuti van...szerintem menekulj es hagyd a francba. Egyebkent maga a szex korai lett volna. Latod, ha ez picit kesobb derul ki...siman odaadtad volna a szuzesseged ket honap utan egy idegbeteg bunkonak.
2015. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem b*zi. Gyere át hozzám
2015. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu a kérdés :D

De ha nem:

Ahhoz képest, hogy az első csókod vele volt, de 3 hónap után már dugnál. Te aztán nem sieted el.

Amúgy ja, elég elmebetegség, azért egy ilyen nem utasítanék vissza.


Ez a 16 év a lányoknál egy bűvös szám?:D

2015. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van valami beütése. Egy felmerülő kérdésre nem úgy reagál egy normális ember, hogy kidobja a párját a házból, meg ordít vele. Milyen élete lesz mellette bármilyen lánynak? Előre sajnálom.
2015. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
hát én sírok ezen a sztorin :D ekkora idegbeteg trógert végem van :D ne is foglalkozz vele gyere át hozzám, majd ő elszórakozik a jobbkezével te pedig velem :) 20/F
2015. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pontosan egy elmebeteg és nem érett a kapcsolatra. ne foglalkozz vele és felejtsd el gyorsan.
2015. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetséges dolgot tartok valószínűnek.


1, Meleg. Te csak eszköz vagy neki, hogy leplezze a másságát.


2, Simán csak egy agresszív idióta, aki fél az első sex-től, későbbiekben ez csúnyán ki fog hatni, ezért mindenképp távolság tartást javasolnék.


3, Egy kisfiú, aki fél a sextől, fél a lányoktól még, ezért legjobb dolog a támadás elven tette azt, amit.


Teljesen mindegy melyik verzió az igaz, sorolhatnék még okokat. A tény az, hogy éretlen, agresszív embert találtál, és semmi keresni valód egy ilyen mellett.


Annyiban azért igazat adnék neki, még ha én finomabban is fogalmaztam volna a szituációban, hogy rá érsz még a sexel. Fiatal vagy. Tanulj, bulizz, és hidd el egy szép napon később, eljön majd az igazi nagy ő aki mellett büszke leszel magadra, hogy t e voltál neki az első. Ezt ő is értékeli majd. :)


Sok sikert :)

2015. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!