Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs kedvem a szexhez, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem a szexhez, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 1 éve vagyunk együtt. Eleinte nagyon jó volt, olyan dolgokat tudott elérni nálam, amit soha senki. Nagyon izgató számomra, tetszik, és ahogy ránézek érzem magamban a vibrálást. Komolyan, nagyon tetszik, és megőrülök érte. Kb. 8 hónapja elkezdtem fogamzásgátlót szedni, én ennek tulajdonítom a problémát. Egyszerűen úgy vagyok, hogy ha 1 hétig nincs szex, akkor nincs. Egyszerűen nincs kedvem hozzá. Este kidőlök hamar, mint egy darab fa, és szinte elájulok, mindig fáradt vagyok. A munkánk elég stresszes mondjuk, de ő ugyan úgy kíván engem, mint az elején, sőt, ha lehet, még jobban. Őt a munkahelyi stressz nem lombozza le.

Most is, ha arra gondolok, hogy este lehet, hogy szexelni fogunk, egy porcikám sem vágyik rá. De ha együtt vagyunk, akkor pedig jó. Csak elkezdeni nincs kedvem. Ez miért van? :(

Tényleg, ha csak ránézek, nem is tudom elmondani mit érzek... szeretem, és csodálatos ember, mindene a helyén van.

Mondjuk talán az is lehet probléma, hogy valahogy leszorítkoztunk annyi előjátékra, hogy én izgatom őt a számmal, majd ha már nem bírja tovább, megkérdezi, hogy jöhet-e belém, és persze akkor ennyi, nekem nem jut izgatás. Vagy elégnek kellene lennie, hogy én izgatom?


Nem tudom mit tegyek, hogy csináljam, hogyan lenne jó :(


2015. júl. 21. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se lenne hozzá semmi kedvem, ha folyamatosan nekem kéne felizgatnom a fas*imat, hogy aztán nagy kegyesen megdugjon.
2015. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először fejben kell eldöntened a dolgokat, mert úgy gondolom, hogy már nagyon bebeszélted ezt magadnak, hogy nincs kedved. Illetve a fáradtság lehet néha kifogás, de azért hosszú távon az már nem elfogadható azért.

Szóval próbáld meg átállítani az agyad arra, hogy mondjuk ülsz a munkahelyen és elképzeled, hogy mit fogtok csinálni, te a pároddal és fordítva.


A másik pedig, hogy "elég-e ha csak te izgatod" szerintem nem.

Mind a kettőtöknek fontos, hogy fel legyetek izgulva vagy "huzzátok" egymás agyát szex közben.

Esetleg mondd neki mielőtt kezelésbe vennéd, hogy igényled te is, hogy izgasson.

Beszéld meg vele.


Nem tudom, hogy segítettem-e.

2015. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te magad megválaszoltad a kérdést. Azt hogy már nem kívánod annyira az lehet a fogamzásgátlótól, a stresszes munkától, és hogy mindig te kényezteted őt és már tökre unod az egészet. Mindkettőtöknek változtatni kéne ahhoz hogy jobb legyen. Beszélj vele erről szerintem.
2015. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez már nekem is megfordult a fejemben, hogy esetleg már nagyon rápörögtem erre, hogy nem akarom, nincs kedvem...

Szoktam róla fantáziálgatni, és ez izgató is, de mire odajutunk, estére....

Sokszor kéri, hogy masszírozzam, elég hát és derék, meg szinte el is várja, hogy magamtól eszembe jusson, hogy masszírozgassam, de visszafelé is jól esne nekem, de neki sem jut eszébe sosem :(

Ez egy jó dolog, hogy megbeszéljem vele, de nem merem, mert félek, hogy magára veszi, esetleg félre érti.

2015. júl. 21. 16:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Javítom, egy szó kimaradt a mondatból: Elég hát és derékfájós.
2015. júl. 21. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még együtt egy ilyen önző majommal? Milyen kapcsolat az, ahol félelmetes beszélni arról, hogy kinek mi a jó?
2015. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi van velem. Szeretem ezt az embert, de ezt az egész szexuális témát a hátam közepére nem kívánom :( Soha nem voltam ilyen.

Beszéltünk róla, szerinte elindultunk a lejtőn. Mert szerethetem én nagyon, de ha nem kívánom, annak előbb utóbb rossz vége lesz...

Rosszul érzem magam, mert visszautasítom, mert valahogy nincs kedvem menzesz alatt a melegben egy mező közepén szexelni. Következő hétre rá kínlódok a felfázástól, de megint azt akarja, hogy pótoljuk be az elmaradt szabadtéri szexet. 40 fok van, nekem fáj mindenem ott lent, folyton pisilhetnékem van... De már nem merem visszautasítani :(

2015. júl. 24. 16:37
 8/9 A kérdező kommentje:

Emlékszem, eleinte nehezen viselte azt, hogy sokszor kívántam őt. Mindig szóvábtette, hoty ez olyan rib**ncos, meg hogy nekem nincs más a fejemben, csak a szex... Hát most a visszájára fordult az egész.

Kétségbe vagyok esve :(

2015. júl. 24. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, megéri ez neked? Miért nem olyannal vagy együtt, akivel jó együtt lenni?
2015. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!