Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szeretné, de én még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, de én még nem csináltam ilyet!?

Figyelt kérdés
A barátomnak nagy vágya, hogy szex közben beszéljek hozzá. Mármint, hogy erotikus dolgokat ugye (gyengébbek kedvéért). Félek attól, hogy gázul fog hangzani, amit mondok, mellesleg milyen szavak azok amik a legjobban izgatják a pasikat? Előre is köszi!!!

2015. júl. 20. 22:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:) További szép estét!
2015. júl. 20. 22:51
 12/18 anonim ***** válasza:

"Ez az aaaah"

"Uhh, igen bébi (v hasonló becenév)"

"Jó...csináld még csináld!"

És közben nyögj meg sikoltozz :D

Leírva ez így elég furcsa, de nagyon izgató tud lenni. Csak éld bele magad!

2015. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell ezen sokat agyalni.

Én mondjuk elég beszédes vagyok az ágyban és megmondom szex közben, hogy pl

-ez finom...ne hagyd abba...csináld még

-most már érezni akarom a farkad a puncimban

-basszál jobban, toljad tövig

-tedd be egy ujjad a popsimba is


De a visszajelzést megkapom én is ;-)


Nagyon fontos dolog a visszajelzés az ágyban és engem nagyon felizgat, ha a párom dícsér vagy éppen "utasít" miközben szopom a farkát.


De nyugi,senki sem úgy kezdte,hogy ezeket ki merte mondani. Ezt is tanulni kell

Van akinek könnyebb áttérni a szexközben dumára úgy, hogy eleinte a szex után közvetlenül dícséri a párját, pl

-imádtam,amikor hátulról kefélté

-finom volt, ahogy az ujjaiddal játszottál a csiklómmal

-szeretem szopni a farkad

-isteni érzés,amikor bennem vagy érzem ahogy lüktet a farkad


A lényeg az,hogy ne színészkedj. Csak olyat mondj, amit valóban szeretnél és érzel

2015. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont. Egyszer mi is próbáltuk, de nekem nagyon nem jött be, valahogy jobbra számítottam.

Amikor azt mondják neked, hogy "bassz erősebben" és te már 110%-on vagy olyan keményen csinálod, akkor nagyon fel tud idegesíteni. Ilyenkor az "ezaz, keményen, ne hagyd abba, nagyon jó, imádom a farkadat" jobban hangzik.

Szóval előtte nagyon gondold át! :)

2015. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, mindenképp megpróbálkozom velük!!!:)
2015. júl. 21. 16:18
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak a szokásosak,"bassz keményebben, élvezz a puncimba, csak ennyit tudsz?, csapj a falhoz, kurj ahogy csak tudsz, spricceld szét a testemen". Ugy kb. :) ezek szoktak működni. Csak egy tipp,mi igy estünk át először az ilyenen sok sok éve: igyál alkoholt. ;) Ne részegedj le nagyon,de piáljatok be, lazuljatok el faszán. Kicsit hagyjátok a romantikus szarokat és nyomjátok lazába a dugást. :) Mi romantikus félék vagyunk,de van egy kapcsolónk,néha eltekerjük... :) Szóval piáljatok,sokat segít.
2015. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet, kérdező. Ha kívánságra mondod, olyan lesz, mint amikor egy rossz színész szinte felolvassa a szövegét. Mindenesetre tudjál róla, hogy a barátod ezt szeretné, s amikor erre érzel késztetést, akkor majd mondd ki, ami kikívánkozik.
2015. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi eleinte SMS- ben írtuk le, hogy kit mit fog csinálni a másikkal az este folyamán, később természetessé vált, szóban is használni ;)
2015. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!