Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell kielégíteni egy...

Hogyan kell kielégíteni egy pasit orálisan? Párom szeretné de mondtam neki h én még nem csináltam ilyet és mondott olyat is h nem kötelez rá ahogy érzem Szeretem és megtenném de nem tudom hogyan kell

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik de nem tudom hogy kell.

Itt arra gondolok h kb mennyi idejig csináljam meg miért mondják h tüdő kell hozzá?Nem csak a számmal szívom?

meg hogy csináljam h igazán élvezze a pasi?milyen erősen kell?lehet más eszközöket is bevetni közben?Félek h a fogaimmal baj lesz vagy elszúrok vmit.Muszály lenyelnem? meddig vegyem be a számba? de a témával kapcsolatban bármilyen tanácsot elfogadok.okítást.légyszi fejtsétek ki nekem érthetően mert nem szeretném elszúrni.Kérlek magyarázzatok el mindent

Előre is köszönöm


2009. szept. 26. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy te? :) Tehát az biztos hogy a fogaid nem fognak akadályozni szerintem mert engem még csak szoptak nem én szoptam és még sose harapták le xD inkább nem mesélem el hogy szokta xD de jó érzés az tuti
2009. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
16 leszek
2009. szept. 26. 17:11
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Hallod menj már olvasni vagy akármi. Mit akarsz te még péniszt a szádba 15 évesen?

Majd mikor már magadtól is tudni fogod, nem pedig részletes leírást kérsz akkor majd talán érett leszel rá. Ezek ösztönből jönnek.

2009. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
98%
Előbb puszilgasd majd vedd be a szádba,nyalogasd a makkját.Ha kézzel csináltad már neki,akkor hasonlóan tegyél az ajkaiddal.Kérdezheted közben,hogy jó-e!
2009. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat és a leoltást is

Kedves leszidó!lehet igazad van.sőt 95%ban igazat adok neked. de nézz szét a mai világban 12 évesen már voltak pasival én 16 leszek középsulis 3 osztályába járok most nem tekintem magam vmi gyereknek de felnőttnek sem és azzal h ezt teszem nem a szüzességemet vesztem el mert azt még nem szeretném!Köszönöm szépen h leoltottál:S

2009. szept. 26. 17:26
 6/28 anonim válasza:
100%
Ez "egyedenként" változó. Igazából ezt csak Ő tudja neked elmondani,hogy neki pontosan mi jó,hogyan jó,meddig,mikor...hogyan fogd meg,stbstb.
2009. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
A második jól leírta. Tanulj inkább, úgy nézem, a helyesírásodon volna mit javítani! Ha a párod tényleg szeret, és nem csak a farkával, akkor tud várni a szexszel addig, amíg elég érett leszel hozzá.
2009. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Ja, hogy azért akarsz minél hamarabb szopni, mert nem akarsz lemaradni a 12 éves rib@ncokhoz képest? :) Akkor keress inkább valami alkalmi partnert, azok jobban vevők az ilyen "divatszexre"!
2009. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves 17:29es

Nem így gondoltam!

De engem azért szidnak mert tanácsot kértem 16 évesen mást meg körülugrálnak azért mert 12 évesen már nem szűz és ez rosszul esett!nem azért akarok szopni mert a kis rib@ncoktól le vagyok maradva hanem mert szeretnék a páromnak örömet szerezni.

2009. szept. 26. 17:32
 10/28 A kérdező kommentje:
És tudok helyesen írni,de ez nem nyelvtan óra és siettem a megírással ezért rövidítettem
2009. szept. 26. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!