Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell kielégíteni egy...

Hogyan kell kielégíteni egy pasit orálisan? Párom szeretné de mondtam neki h én még nem csináltam ilyet és mondott olyat is h nem kötelez rá ahogy érzem Szeretem és megtenném de nem tudom hogyan kell

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik de nem tudom hogy kell.

Itt arra gondolok h kb mennyi idejig csináljam meg miért mondják h tüdő kell hozzá?Nem csak a számmal szívom?

meg hogy csináljam h igazán élvezze a pasi?milyen erősen kell?lehet más eszközöket is bevetni közben?Félek h a fogaimmal baj lesz vagy elszúrok vmit.Muszály lenyelnem? meddig vegyem be a számba? de a témával kapcsolatban bármilyen tanácsot elfogadok.okítást.légyszi fejtsétek ki nekem érthetően mert nem szeretném elszúrni.Kérlek magyarázzatok el mindent

Előre is köszönöm


2009. szept. 26. 17:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. szept. 28. 19:05
 22/28 anonim válasza:
párod??esetleg szerelmed ilyen idősen....amúgy ha csak így tudsz neki örömet szerezni akkor csak csináld pfff
2009. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Szerintem tegyél azt, amit igazán akarsz. Sosem szabad másokra hallgatni. Meghallgatni másokat lehet, de alávetni magad mások akaratának sosem. Ha ahhoz, hogy jól érezd magad, egy hülye ribancnak kell lenned, akkor legyél az. Sokaknál bevált. Nézd csak meg Madonnát! És ne törődj a kishitűekkel. Egy saját maga képességeivel tisztában levő őszinte ember pedig nem fog rád semmi rosszat mondani. Az élet egy nagy harc. VEDD EL AMI A TIÉD!!!!!

Tegnap 12:37 voltam

24F

2009. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a 12:37esnek

és a 23:28ashoz csak annyi:Amíg nem ismersz ne ítélj meg!

Természetesen nem csak ezzel tudok örömet szerezni a SzERELMEMNEK

és úgy gondolom vannak nálam nagyobb 'ribancok'is

Bár nem értem ettől miért lennék az ha mindenki elolvasott mindent akkor rájön hogy ez csak iformálódásból kiírt kérdés

2009. szept. 29. 18:25
 25/28 anonim válasza:
100%

Olyan idegesítő, hogy... ha nem tudtok neki normális választ adni, akkor kattintsatok tovább!!!

Miért baj hogy valaki tájékozódik, és nem "bután" indul neki valaminek!? Ezért van ez az oldal, nem?? Hogy segítsünk, ha tudunk!! Nem bunkózás céljából...azt manapság bárhol láthat.

Szóval, kedves kérdező! :) A hugom is 16 éves, és természetes, hogy érdekel benneteket a dolog. A normális válaszok közt tényleg mindent megtalálsz, még annyit fűznék hozzá: légy annyira gyengéd vele, amennyire csak tudsz, akkor baj nem lehet. A többit tudni fogod,akkor, ott... Hidd el...

Legyetek rosszak!:) DE HA ODA KERÜL A DOLOG ESETLEG, VÉDEKEZZETEK!!!!!!!!!!!!!!!

2009. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Örömmel segítettem! :-D

12:37

2009. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

köszi:)

Természetes h védekezni fogok:)

2009. okt. 4. 18:55
 28/28 anonim válasza:

Szia! én is pont ilyen vagyok, azért is kerestem utána mert semmit sem tudok :) oké hogy fiatalabb vagyok, de még képtelen lennék rá tudom :) és tényleg csak akkor csináld amikor készen állsz rá:)

És a hülye köcsögöknek: ti honnan tudjátok hogy ő már nincs kész?! attóól még hogy megkérdezte az nem bűn.. tudtommal ti is szoktatok kérdezni, mert azért van a nagy szátok.. szóval ne csak akkor legyen nagy a pofátok ha itt gépen vagytok mert eléggé megnézném ha ti veletek összefutnánk véletlen :D kissé kussolnátok csak ;) szóval pofátok lapos.. én is kérdeztem már aha-n,de ott csak annyi választ kaptam hogy banánon gyakoroljak xDD és én sem lennék rib@nc se qrva attól hogy a barátommal ha akarunk pettingelhetünk -.-" istenem hova fajult a világ.. és ráadásul a pasik azok akik megakarnak minket nőket qrni rendesen már 13 éves fejjel, szóval aki pasi irt ide annak ez szól.. a nőknek meg annyit hogy ti is kussolhattok mert ha ti nem csináljátok akkor ugathattok.. de kétlem hogy lányok közül 15 éven felül vagy körül ne csinálta volna :' D .. szóval akinek nem tetszik valami az ne is írjon ide röhögjön a markába azt jól van.. és ha az aki azt írta hogy ezzel te kedves kérdező minősíti magát, akkor kérdem én te nem minősíted magad azzal hogy itt pofázol mikor senki semmi rosszat nem tett ellened?? még annyi sem volt hogy a te neved is említésre került volna :D szóval szerintem ennek az egész oltósdinak semmi szó szerint SEMMI értelme.. és majdnem 15 éves fejjel érettebb vagyok mint azok akinek nagyobb volt az arcuk :'D és igen bevallom mennyi a korom mert nem szégyellem és az arcom sem :D tőlem még a nevem is megadnám, de az már túlzás lenne xD szóval ennyit erről :) nem vagyok se kigyúrt se rib@nc, de attól még az hogy valaki örömet akar így is szerezni a barátjának nem bűn.. vagy igen? nyugodtan lehet válaszolni :DD

Nah puszi a kis buksidra csajszi és kitartást :D a sok baromra meg szarjál rá nagy ívbe xDDDD Kinuta voltam :D 

2011. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!