Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, képeken is van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, képeken is van egy férfinak kisugárzása vagy csak élőben vélitek felfedezni?

Figyelt kérdés

Szóval lassan 1 éve egyedülálló vagyok azóta bevagyok regisztrálva különféle társkereső oldalakra, de nem nagyon méltatnak még válaszra sem a lányok :D (persze néha sikerül kicsit társalognom, de csak annyi)


Nem szeretek bulizni járni, de haverjaimnak sikerült kirobbantani otthonról és már az első bulin össze is jött 1 lány 1 éjszakára, sőt a következő 2 hétvégén is 1-1 mind a 3 lány kb. olyan kategória volt akiket társkeresőn már megsem merem nyitni az adatlapját ráadásul ők ültek oda mellém beszélgetni :D.


Viszont ezzel meg annyi a problémám, hogy amikor elindultunk hozzájuk vagy egy alkalommal hozzám(mert még én is közelebb laktam mint ő) már akkor letisztázták, hogy ők most csak ennyire vágynak, de ha én igazi tartalmas kapcsolatra vágynék hol ismerkedhetnék erre a szórakozó hely eddig nem éppen alkalmas társkeresőn pedig mondhatni semmibe vesznek ? :D


Baráti társaságomban nincsenek lányok, munkahelyemen pedig egyedül vagyok 1 irodában az alkalmazottak akik néha betévednek pedig férfiak :D 25/F



2015. júl. 20. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a képekről nem is,lehet,hogy társkeresőn egy Bocsi szánalmas kockának tarthatnak.Ha eddig nagyon barátnőd sem volt akkor valami megváltozhatott.Tudod ha pl szerelmes vagy,sokkal jobb a kisugárzásod.Nagyon sok faszs#got írtam le,de most keltem sry. :|
2015. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, ha ők is társkeresőn vannak akkor gondolom nem nézik szánalmas kockának hiszen azért regisztráltak, hogy ott nézzenek pasi után :D


15 éves korom óta voltam együtt barátnőmmel egészen 24 éves koromig szóval igen 1 barátnőm volt eddig :)

2015. júl. 20. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Társketesőn sem a férfinak van kisugárzása hanem a képnek... sugározza a lóvét vagy nem... ejfon meg bmw meg tengerpart... olyankor szívesebben beszélgetnek :D
2015. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a fénykép csak rontja az ember esélyeit, mert vagy tényleg nem kellemes a látvány, vagy egyszerűen csak nem fotogén, élőben százszor jobban néz ki, mint a fényképen. Nos, az ilyeneknek átok és egyben áldás a netes társkeresés, attól függően, hogy ki tudja-e használni a lehetőségeit, vagy nem.
2015. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A társkereső egy külön műfaj, ott egészen más módszereket kell alkalmazni, mint a való életben. Semmi fénykép, és semmi bemutatkozás! Mindig valami szokatlannal, meghökkentővel kell előjönni, ami felkelti az érdeklődést.
2015. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!