Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szex a nők megalázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex a nők megalázásának egy formája?

Figyelt kérdés

Ezt itt írta egy srác privátban.

És hogy azért csinálják,mert dominancia.

:///



2015. júl. 19. 15:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Látom, vannak itt szakértők! Véleményt kérnék.

Én szeretem, ha a fenekemet izgatja, dugja, kis csiklóizgatással élvezek így is egy nagyot.

És én is szoktam izgatni a prosztatáját, fenekét. Vibrivel, ujjakkal.

Akkor mi mindketten homokosok vagyunk?

Nem, csak élvezzük egymás testét.

2015. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
Úgy van!Végbélbe, szájba ,orrba, fülbe,szemgödörbe mindenhova lehet.Csak az élvez számít.
2015. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%

* 11 - ott a pont. !! ;)


A közösülés gyönyörű... Ha nem az nem az igazival vagy.. Az a magad baja. :D.

Ha szereted, mindened oda adod neki... És élvezitek egymást !! :)

Természetesen a Megfelelő Higiéniai szabályok mellett!!! ;) :)

2015. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
20%
Mint ahogy az orál is.. persze, hogyne.
2015. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%

Igen, Kérdező.


Sok nő jön azzal, hogy nem, nem az, ők nem tudják, hogy amúgy a pasijuk éppen a dominanciájukat élik ki rajtuk. Vagy nekik ez így rendben van.


Én néha fel szoktam dugni egy ujjamat, de inkább csak simogatom ott magam, ha ő éppen dug, mert a gátam egy erogén zónám, és úgy jobban elélvezek, ha mind a két bejárat kicsit izgatva van.


Én csak szexkapcsolatban vagyok, ha a pasi felveti az anált, akkor többet nem fekszem le vele. Nem lesz nagy csalódás, de természetesen neki sem. Jobb így.

2015. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Megalázás, ha a nő nem akarja.

Nekem volt pasim, akinek kicsi volt a farka, és vele csináltam análisan, mert az tök jó volt akkorával. Naggyal nem merném :D

2015. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
De sok baj van ezekkel a gonosz férfiakkal...
2015. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
67%

Igen.

De van nő, aki élvezi. Szerintem a pasik ezért is követelik annyira. Hogy "betörjék" a nőt.

A dominanciájuk éreztetik, még akkor is, ha a nő benne van.


Emiatt nem gonoszak a férfiak. Egyszerűen ilyenek és kész. A dominanciát egyébként egy igazi férfi nem anállal fogja kivívni, hanem a kisugrzásával... és nem arar gondolok, hogy pofon csap, meg megver, ha úgy van.

Én amúgy szeretem, ha a férfi dominál, de az anál nem megy.

2015. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Joe.38 ***** válasza:
19%
Oroszlàn hust eszik. De bironő fű evèsre kènyszeriti. Fèrfi dominàns. Hu ha! Ez ma rossz? Szüljön inkàbb gyereket az egyenlősdi nevèben? Dominàns! Ja. Mivel fèrfi. Mert ma bu..z..inak kell lenni? Vagy a nő börszerkoba korbàcsolja? Póràzon vezesse? Pasi meg vakkantson? Mert ma a liberàlis , forditott vilàgba az a normàlis? Mert ma a dominàns nő a dominàns a normàlis? Meddig? Mig ki nem derül szàmàra is hogy èletszerütlen? Azaz hetedikra mint dominàns nő kèptelen a kanapèt felvinni? Pasi legyen erős kemèny. De szerèny mint az ibolya? Szipogjon ès a nő erős karjàval megvèdi az utcai esetleges verekedőktől? Un.. do..rito ez a verbàlis fèrfi megerőszakolàs , elnyomàs ku..sso..làsra kènyszeritès vàgyait is tagadja meg!. Vicces a sarokba àllitàs. Termèszetellenes amikor a bironő, nyuszika beadvànyàra , feljelentèsère az oroszlànt rèpa evèsre kènyszeriti. Europàt e mentalitàsa èletszerütlen gondolkodàsa miatt a muzulmànok egyszerü beàramlàssal elfoglaljàk. Na majd akkor lehet a nőknek okoskodni. Sajnàlatos hogy majd úgy kell megtanulniuk hol a helyük. Abba a kulturàba mèg ha nekem se tetszik a nő helyèn van kezelve ahogy a fèrfi is. Nem zavartàk össze az identitàst az agyukat. Le is győzik a fehèr embert hàboru nèlkül. Nagy sajnàlatomra. Nekem se tetszi. Nekem se jó. De az elkorcsosult liberàlis forditott gondolkodàsu Europanak ez a veszte , ez a sorsa. Febèr europai fèrfi az utolsó. Elötte a c..i..gà..ny. Elötte a nő. Elötte a ni..g..ger. Elötte a gyerek jogai. Elötte a muzulmàn. Mindenki elötte. Mindenkinek joga van. Neki van csak kötelessège , főleg fizetèsi kötelessége. Legyen lovag! Legyen udvarias! De semmit nem kaphat , nem vàrhat èrte cserèbe.Ez igy mint rendszer hibàs iràny. Be is dől önmagàba mint a nagy Szovjetunio.
2015. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%

Úristen... Joe egy nőfóbiás!


Már ne is haragudj, de ha egy férfit az térdre tud kényszeríteni, hogy ma több nő ülhet az irodában, nem csak a konyhában, hogy több nő lehet vezető pozícióban... ha egy férfit ez térdre tud kényszeríteni, akkor az soha nem is volt férfi. Mivel egy férfinak nem adni kell a dominanciát, amit te a társadalomtól nagyon is elvársz, hanem egy férfinak alapból VAN dominanciája. Van kisugárzása. És ez nem azt jelenti, hogy uralkodni akar a nőn. És ha az anállal tudod csak bizonyítani, hogy te mekkora király pasi vagy, akkor ugyancsak van egy rossz hírem - te nem vagy férfi. És csak az olyan robotoknak való vagy, akikkel gondolom össze is jöttél eddig. Bár sokszor írod, kedves Joe, hogy van feleséged, és vele folyton megy az anál, akkor nem értem azokat a privátokat, amiket már kaptam tőled, hogy mi lenne, ha ismerkednénk... ;)

Te egy oylan ember vagy, aki azt hiszi, hogy azért, mert a nők kezdenek a férfiakkal egyenértékűek lenni, akkor a férfiaknak már nincsenek jogaik. Egy férfi minden helyzetben férfi. És találkoztam ilyen férfiakkal. Domináns férfiaknak tekintettem őket. Anál egyikkel sem volt, mégis leírom még egyszer, csak hogy ismételjem magam: férfiaknak, IGAZI férfiaknak tekintettem őket.


Amúgy amellett, hogy egy cégnél dolgozom, ugyanúgy nőnek érzem magam, takarítok, mosok, főzök, mert ezeket a dolgokat meg kell tennem, nem élhetek egy mocsoktól bűzölgő házban, milerit kaján. Látom, te ilyen lennél, ha nem lenne melletted nő. Ha van, egyáltalán.


Ismétlem, nem attól lesz valaki férfi, mert szolgának tartja a nőt.


Te nagyon el vagy tévedve az élet ködös útjain. :D


Kérdező, te meg ne foglalkozz ilyen férfiakkal. Keress egy pasit, akinek nem fontos az anál, hidd el, van olyan!

2015. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!