Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok szex előtt nem aktívan tapiznak hanem csak hagyják hogy történjen velük?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom hogy mindig én megyek végig a testén és ők nem nyúlnak addig sem le sem nem nagyon máshova...
2015. júl. 19. 14:10
 1/8 opened paradise ***** válasza:
88%
Miért van az,hogy itt mindenki,mindenben a saját tapasztalatai alapján alkot véleményt egy nem összes tagjáról?
2015. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
SZóval inkább ide jössz nyavalyogni, megfogod a kezét és irányítod, ha már ilyenekkel hozott össze a sors:D
2015. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

és miért van az hogy a kérdések 90%-ánál megjelenik legalább egy okostojás aki nem válaszol, csak játssza az eszét...


amúgy az én barátnőm is ilyen volt, de rákérdeztem, mondtam hogy nekem is jobb lenne ha ugye az előjáték közös lenne, kiderült hogy félénk volt az elején, utána meg már így maradt meg benne a dolog, de miután megbeszéltük utána teljesen megváltozott a dolog, jó néha még mindig előfordul, pl ha zavarban van, nem csak mi vagyunk a lakásba, vagy épp a szobám előtt dumálnak vagy ilyesmi, de legtöbbször már ő is aktívabb, szóval a tanácsom: kérdezz rá, mond el hogy jobban élveznéd ha ő is aktív lenne az előjáték során, meg így megtudod azt is, hogy most miért viselkedik így

2015. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindig, minden helyzetben büdös nekik bármit is kezdeményezni.
2015. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert nem működik köztetek a kommunikáció. Ha megkérnéd, hogy ölelkezzetek, nyúljon neked ide-oda, és bele menne, vajon, akkor is csak passzív lenne és nem tenne meg mindent, hogy még jobb élményetek legyen?


KOMMUNIKÁCIÓ a jó szex alapja. (Ami nem csak szóbeli lehet.)

2015. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én aktívan tapizok. Végig az egész testén. Így jártál.
2015. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a nők nagyrésze béna, a maradék meg többnyire k....!

Megfogadhatod a 3-as tanácsát, de az ő csaja még mindig beszari! Hiába próbálja elhitetni hogy nem. A lúzerja... Kell ez neked?

Keress másikat, egyszer beüt a jackpot!

2015. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem nincs is jobb mint fogdosni a gyönyörű mellizmokat és a seg gét meg a farkát simogatni

van olyan egyáltalán aki ezeket nem csinálja? ez érdekes

2015. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!