Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki a barátnője arcára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki a barátnője arcára veri? Nők véleménye erről?

Figyelt kérdés
Nem lenne megalázó egy nőnek ez, ha nem egy alkalmi kapcsolat keretén belül történne meg egy ilyen, hanem a barátja által? Vagy a nők ehhez a kérdéshez hogy állnak?

2015. júl. 19. 12:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy barátom az arcomra ment, de nem direkt (én vertem neki, és oda spriccelt). Nem volt benne semmi izgató, egyikünknek se, de megalázónak se éreztem, igazából nem zavarna, ha mégegyszer megtörténne.

Az, ha a barátom veri rám, az fura lenne, de csak azért, mert ha én is ott vagyok, akkor általam élvezzen el, ne magától.

2015. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
az, hogy te alkalmi kapcsolatban csinalnal ilyeneket kerdezo, eleg sokmindent elarul a sekelyes lelkivilagodrol, es a nemletezo erkolcsi erzekedrol
2015. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!