Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki a barátnője arcára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki a barátnője arcára veri? Nők véleménye erről?

Figyelt kérdés
Nem lenne megalázó egy nőnek ez, ha nem egy alkalmi kapcsolat keretén belül történne meg egy ilyen, hanem a barátja által? Vagy a nők ehhez a kérdéshez hogy állnak?

2015. júl. 19. 12:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Tudja h szapad, ha akarná megtehetné, már tudja 1 ideje :D de valjuk be, jobb úgy elmenni ha odaszorítod a párod fejét és a torkába mész el;) én imádom érezni ahogy odaszorít^^ és mégjobb hallani ahogy élvezkedik :3
2015. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

az biztos, mázlista a barátod. :)


első válaszolónak pedig annyiban igaza van, h van pár csaj tényleg, aki így áll hozzá, akármennyire is lepontoztátok.

2015. júl. 19. 14:06
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm aki ezt szerette, így előfordult, hogy így fejeztük be a szexet. Egy másik pedig általában akkor engedte mikor zuhany alatt szexeltünk. Nincs szerintem ebben semmi megalázó.
2015. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nem lenne megalázó egy nőnek ez, ha nem egy alkalmi kapcsolat keretén belül történne meg egy ilyen, hanem a barátja által?"

DE AZ LENNE. ANNAK TARTOM.

Akkor miért is kéne kierőszakolnia, és nekem meg hagyni?

Magadnak mondtál ellent.

9. voltam.

2015. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
nem erre a dologra gondoltam, hanem másra, h nem kell mindenre egyből nemet mondani, hanem idővel ki kell próbálni dolgokat. Ettől a dologtól eltekintve írtam a választ, más dolgokra, ezt megértem, ha nem
2015. júl. 19. 15:36
 16/22 anonim ***** válasza:
Én pl kipróbáltam az anált, meg nyeltem le ge€it, meg hogy "besegítenek" a sz0pásba. De nekem nem jött be. Pl ilyenekre gondoltam.
2015. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Úristen ezeket mind imádom:D kinek ne jönnének be? Annyira jóóó mind*-* az anál is aaahw pláne ha elis megy benned:$#11es voltam:3
2015. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17. Jó, de te faszi vagy...:D
2015. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nekem is ez a gyanúm :)
2015. júl. 19. 17:06
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem volnék:o lány vagyok._. Bár szégyenlem h csak 16éves vagyok és a párommal már sexelünk>< de hát szeretem őt :D és imádok örömet okozni neki:3 bár érdekes mód nem annyira élvezem ha nyalnak._. Meg még hüvelyi úton eddig el se mentem :/ csak csiklóval:S
2015. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!