Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után mit mondasz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után mit mondasz?

Figyelt kérdés
A barátomnál tapasztaltam hogy szex után mindig érdeklődik hogy milyen volt. Erre mindig zavarba jövök. Jó szokott lenni nem erről van szó, de most tényleg meg kell dicsérni utána a másikat? vagy mit kell egyáltalán szex után mondani?
2015. júl. 19. 00:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Köszönöm. Hálás vagyok ezért neked. 24N
2015. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is igénylem a pozitív megerősítést. Nem feltétlenül szex után, de örülök, ha tudom, hogy jó, amit csinálok.
2015. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak közeben szoktuk dicsérni egymást, a szex utáni szokásos párbeszédünk, miközben összefonódva nézzük egymást, az ilyen:

Én:- gyűlöllek...

-csók-

Ő: - tudom...ez volt az utolsó

-csók-

Én:- de tényleg

-csók-

Ő: - tudom...soha többé

- aztán megcsókol és úgy ölel meg, mintha soha többé nem akarna elengedni.

2015. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
"akkor most szeretnék új időpontot kérni"
2015. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Noren1989 ***** válasza:

Ha szivatni akarom a csajt, akkor csak azt mondom, h ejj, legalább olcsó menet volt...

De általában azt, h szeretlek, Drágám! Jöhet a következő menet?

25/F

2015. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
En annyit kerdezek csak a sractol, hogy szeretne-e pihenni a kovetkezo menet elott
2015. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
? utolsó ez most ilyen prostis poén akart lenni?
2015. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Általában nem mondok semmit, mert rá van írva az arcomra, hogy milyen volt.:) Vagy éppen kijön belőlem, hogy ez most baromi jó volt.

Szóval nem gond, ha néha azért elmondod, hogy tényleg jól esett, viszont azt nem tudnám elviselni, ha egy pasi minden egyes alkalom után megkérdezné, hogy milyen volt. Elég gáz, ha nem látta vagy érezte, hogy milyen volt.

Van ilyen néha a férjemnél is, hogy tök egyértelmű, hogy milyen volt, mégis megkérdezi, annyit szoktam rá mondani, hogy nem hallottad?:) Szóval ritkán kérdezi meg.:)

2015. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rohadtul elfáradtam És melegem van :D
2015. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
de utolsó ez csak most müködik, mert urva meleg van. Kivétel ha ott mindig fullon megy fütés.
2015. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!