Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után mit mondasz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után mit mondasz?

Figyelt kérdés
A barátomnál tapasztaltam hogy szex után mindig érdeklődik hogy milyen volt. Erre mindig zavarba jövök. Jó szokott lenni nem erről van szó, de most tényleg meg kell dicsérni utána a másikat? vagy mit kell egyáltalán szex után mondani?
2015. júl. 19. 00:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkine mas igényei vannak. Ha azt veszed eszre h neki az esne jol h megdicsered akkor dixcserd hat meg! Ez is olyan mint a szex :) figyeled, mi tetszik a másiknak :)
2015. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Elég nyomorékkal lehetsz együtt. Mi közben is beszélgetünk, és felszabadultak vagyunk. Nem hozzuk a másikat kellemetlen helyzetbe idiota kérdésekkel...

Tudom hogy mikor megy el, tudom hogy mi kell ehhez és tudom hogy milyen volt neki!

2015. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én dicsérem a barátomat közben is, meg utána is, mindig elmondom neki, hogy volt vele. Nem esik nehezemre, mert igaz is, neki meg nagyon jól esik, és inspirálja is. Szóval megéri a befektetés ;)
2015. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy "Na megyek és megfőzöm a paprikás krumplit".
2015. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Azt kell mondani h jo ejt :-)
2015. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 opened paradise ***** válasza:
18%
"Királyság van monarchia!"
2015. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Mennyivel tartozom xd
2015. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ah, utolsó, ez most fájt. :D
2015. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó ha érdeklődik, de valamikor szavak nélkül is egyértelmű.Inkább öleld meg,vagy csókold meg, ha nem akarsz beszélni róla szex után.
2015. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában semmit, csak odabújok a Páromhoz, és "dorombolok".


Azt, hogy nekem tényleg jó volt, nem kell szavakkal bizonygatni, mert látja, érzi meg hallja közben, de viccből meg szokta kérdezni néha szeretkezés után komoly fejjel, hogy "De biztos, hogy jó lett neked is?"


De időnként, ha olyan hangulatban vagyok, akkor mondom is neki, hogy annyira jó volt vele, vagy hogy szeretem, vagy hogy annyira jó mellette nőnek lenni, vagy bármit, ami akkor éppen kikívánkozik belőlem.


Néha meg ha akarnék, se tudnék beszélni, csak sírnom kell valami leírhatatlan jó érzéstől, főleg olyankor, ha egyszerre éljük át az orgazmust.


"vagy mit kell egyáltalán szex után mondani?"


Szerintem nincs olyan, hogy "kell", de ha a barátod vágyna tőled valamifajta visszajelzésre, megerősítésre, akkor megtehetnéd, hogy mondasz valamit, akár magadtól, nem csak az érdeklődésére válaszolva.


Nyilván figyelmességből, törődésből kérdezget, meg azt is el tudom képzelni, hogy talán nem vagytok még túl régen együtt, nem egy nagyon összeszokott, összecsiszolódott pár vagytok, akik már szavak nélkül is megértik egymást, és őt megnyugtatná, ha tudná, hogy te is ugyanúgy élvezted a szeretkezést, vagy esetleg azt, hogy tényleg volt orgazmusod is.


Szerintem sokan vannak úgy vele, nem csak a szexben, hanem a párkapcsolat más területein is, hogy a mi jó, ami rendben van, azt természetesnek veszik, és gyakran nem mutatják ki, nem mondják ki, hogy hálásak érte a másiknak és értékelik, azt viszont sokkal inkább, ami nem tetszik, amit kifogásolnak vagy amit máshogy szeretnének - pedig szerintem nem kéne, hogy ez így legyen.

2015. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!