Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet intim kapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet intim kapcsolatom a korepetálotanárral? Hosszabban a leírásban!

Figyelt kérdés

Magyarból plussz órákra járok egy fiatal tanárnőhöz. Eléggé bejön és jó lenne közelebb kerülni hozzá.velem kedvesebb mint más diákjaival, mosolyogva köszön kérdezget hogy vagyok stb. Míg más diákjaival akik előttem vagy utánam jönnek sima arcal köszön es hallom h csak leckéről kérdezi. Mult orán volt egy 5 másodperces szemezésünk es vegen mondatában meg is akadt picit. Amúgy egy eléggé eldugott teremben vagyunk mindig és be is szokta zárni.

Légyszives rendes ötleteket irjatok amivel talán tovább léphetek diszkréten, vagy hasonló ovatos jelzesek stb.

Előre is köszi

18/F



2015. júl. 18. 23:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a tanárnéni? :D Amúgy nem igazán tudom, hogyan lehetne lépni, mert nekem sajnos nem volt ilyen. Igazából még csak olyan fiatal tanárnőm se volt, aki különösebben jól nézett volna ki, vagy nem emlékszem ilyenre. Pedig izgalmas lehet nagyon a helyzet, pláne ha tényleg összejön a dolog vele. ;)
2015. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

egyik órán, igy x idő után csináld ezt. Elcsöndesedsz, becsukod a könyved, akármi, amid van.


Ránézel, ..."na jó ezt már unom, tudod mit korepetálj,... ezt" És lecsapod a farkad az asztalra XD


tuti siker

2015. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!