Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet intim kapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet intim kapcsolatom a korepetálotanárral? Hosszabban a leírásban!

Figyelt kérdés

Magyarból plussz órákra járok egy fiatal tanárnőhöz. Eléggé bejön és jó lenne közelebb kerülni hozzá.velem kedvesebb mint más diákjaival, mosolyogva köszön kérdezget hogy vagyok stb. Míg más diákjaival akik előttem vagy utánam jönnek sima arcal köszön es hallom h csak leckéről kérdezi. Mult orán volt egy 5 másodperces szemezésünk es vegen mondatában meg is akadt picit. Amúgy egy eléggé eldugott teremben vagyunk mindig és be is szokta zárni.

Légyszives rendes ötleteket irjatok amivel talán tovább léphetek diszkréten, vagy hasonló ovatos jelzesek stb.

Előre is köszi

18/F



2015. júl. 18. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2015. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. júl. 19. 00:14
 3/12 anonim válasza:
Nyáron tanulni?! Amugy hulye ötlet a nő ugyse menne bele csak beképzelt ed a szemezést is
2015. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pótvizsga miatt.


Hat olvastam ilyet és kipróbáltam és direkt számoltam magamban es meg volt az az idő es tényleg megakadt mondatban.

2015. júl. 19. 00:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pótvizsga ciki!

Egy művelt értelmiséginek, tanárnak nem valószínű hogy bejön valaki aki az általa kedvelt témában még annyira se jártas hogy egy kettest összekaparjon belőle.

2015. júl. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor ötlet nincs?
2015. júl. 19. 00:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Biztos nem vagy buta! ( nem kell egyszerre támadni) itt nem arrol van szó hogy megbuktál e vagy nem semmi koze hozzá de gondolj bele ő az állását kockáztatná szerintem csak szimpatikus vagy neki de nem akar semmi se.. Ne próbálkozz szerintem inkabb válts tanárt
2015. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Szemezgess vele tovább, esetleg majd vmi kicsit intimebbet nyögj be (tök véletlen). Figyeld a reakcióit! Csak tökösen.

25/F

2015. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Toljad neki papa. Egyszer élünk. Te semmit nem veszíthetsz a dolgon, max keresned kell egy új tanárt.
2015. júl. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!