Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 45-50+ pasikat érdeklik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 45-50+ pasikat érdeklik a 18 év körüli lányok?

Figyelt kérdés
Az ilyen kapcsolatok szexkapcsolatok? 18l

2015. júl. 18. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen. Mindig is vonzottak a fiatal lányok. 50+/F.
2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez számomra elég kényes téma, mert én meg az érem másik oldala vagyok. A kb. 40-es férfiak sokkal jobban vonzanak, mint a legtöbb huszonéves srác, csak épp amikor tudom, hogy esetleg még lehetőségem is lenne, mert "próbálkozik" egy ilyen korú férfi, akkor mindig úgy érzem, hogy nem vesz komolyan, azt hiszi, hogy mivel olyan fiatal vagyok, sokkal könnyebben megszerezhet és kihasználhat, mert még annyira naiv vagyok, stb., és emiatt inkább elutasító leszek.

De, hát biztos vannak kivételek is, amikor valóban a férfi is beleszeret a lányba. Ismeretségi körömben is tudok ilyenről, szóval kérdező, szerintem azért nem mindig és minden körülmények között 100%-osan csak szexkapcsolat lehet az ilyen. (És most a férfi pénztárcáját hagyjuk ki a dologból, az másik "kategória", én tényleg valódi érzelmekről beszéltem.)

2015. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig ugyanolyanok tetszenek nekem, mint 20 éves koromban, csak én öregedtem meg kívül. De már csak úgy gondolok rájuk, hogy megnéztem, tetszett, láttam valaki szépet 1 percig, úgysem látom soha többé, tök mindegy mindenkinek, mit gondoltam róla. Egy negyvenhez közeli nő mondta, hogy öreg vagyok hozzá. Akkor egy 18 évessel mit kezdjek? 50+
2015. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkedek 18 alattival de nincs jelentkező és nem a szex a lényeg hanem a megértésen szeretet
2015. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám egy ilyen pasival.
2015. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 xyz6666 ***** válasza:
93%
Kérdés,hogy mi lehet ebből. Ha nem csak szex akkor meg kell küzdeni a társadalmi elvárásokkal is. Ennek ellenére,30 körül én is belemennék egy kapcsolatba egy 18 évessel. De 20 év múlva nem hiszem hogy elmondhatom majd ugyanezt.
2015. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Hosszú távon nem működne. Nem lenne miről beszélgetni. Mert egy beszélgetés nem abból áll, hogy folyton én vagyok az okosabb, a bölcsebb, és én tanítgatom az élet dolgaira a lányomnál fiatalabb partneremet. Ízlésbeli különbségek is vannak. Én dallamos beatzenén nőttem fel, és sok mai alternatív zenét csak értelmezhetetlen kakofóniának, zajnak érzek. Gondolkodásbeli, életmódbeli különbségek is felmerülnének. Szexben is többre becsülök egy megállapodott 30-as szépséget. Szóval nem, a magam részéről kösz, nem kérek belőlük.
2015. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdeklik,és nem csak szexuálisan,van amelyik elég jól is gondolkodik az élet dolgait illetően.
2020. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!