Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexet akar? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar? L

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok, a srác 32. Mindketten benne vagyunk egy nem működő kapcsolatban, csak különböző okok miatt nem tudunk szakítani. (pénz, lakás meg ilyenek)

Mondta, hogy megpróbálhatnánk együtt, de csak lazábban, semmi összeköltözés meg ilyenek, mert mindkettőnknek több éves kapcsolata van.

Nagyon tartok tőle, hogy csak ki akar használni, mert szerintem nem vagyok ideális barátnőjelölt számára. Sokat lógunk együtt barátokként, de én hozzá képest pokoli unalmas vagyok. Ő elég társasági ember, bulizós, versenyszerűen motorozik, snowboardozik, szóval minden, ami nekem így elsőre veszélyesnek tűnik.

Én művész típus vagyok, imádom a zenét, rajzolni, olvasni, szóval introvertált és nyugis. Persze van humorom, imádok hülyéskedni, és jól érzem magam a társaságban, csak nem én vagyok az, aki mindig a középpontba törekszi magát.

Mivel ilyen ellentétekkel két napig nem húznánk egymás mellett (a barátnője pont hozzá való, hasonlítanak jellemileg, ugyanaz a hobbijuk, meg tudomisén), de ő meg akarja próbálni, ebből arra tudok következtetni, neki csak szex kell.

Nem feküdtünk le, pedig mindkettőnknek jó lenne már (na, szex az nincs az én kapcsolatomban, az övét nem tudom), de a csókig se jutunk el, valahogy nem úgy alakult eddig.


Jól gondolom, hogy esze ágában sincs rám pazarolni az idejét?


2015. júl. 17. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
azt gondolom jol sejted a dolgokat, csak ki akar használni.
2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
csak amennyi a szexhez kell ,annyi időt
2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében a párja mellett szexelne veled, de semmi többre nem vágyik.
2015. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyenek, hogy meghallgat, ha gondom van, meg meg akarja fogni a kezem az utcán, meg bemutatott a barátainak, gondolom, a szükséges formaság, amivel a naiv kislányok gyanakvása csillapítható
2015. júl. 17. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt sosem tudhatod:/
2015. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Tipikus sztori. Kérem a következőt.
2015. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!