Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülyének néz és szexet akar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néz és szexet akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Gyakran bejár hozzám munkába, vagy fel hozzám, de csak beszélgetni. Akármi van, meghallgat, meg ilyenek.

Viszont van barátnője. Egy éve, ami nála már rekord.

Azt már levettem, hogy le szeretne feküdni velem (szégyen a fejemre, én is vele), de mindig nemet mondtam a másik lány miatt.

Nagyon figyelmes velem, mindig ölelget, kérdezte, hogy egyszer elhívhat-e motorozni, meg ilyenek.

Meg ugye a tipikus csajszédítés, hogy mindig ilyen gyönyörű vagyok-e, nagyon szereti a parfümöm, meg egyszer eltette egy hajszálamat, közös fotókat, meg ilyenek.

Már megkértem, ne fogja meg a kezemet nyilvános helyen, mert ez engem zavar, valamint egyszer a metrón a számra kaptam puszit, és nem reagáltam időben.

Ajánlottam neki egy filmet (I origins) és hajlandó volt megnézni, elmondása szerint tetszett is neki.


Amugy elég népszerű srácról van szó. Régebben versenyszerűen motorozott, meg rocker, meg tudomisén.

A barátnője is ilyen körökből van, én egészen más beállítottságú vagyok.


Csak szexet akarhat?


21N, 32F


2015. júl. 11. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen es azt is csak egyszer aztan mesz a levesbe a tobbihez ;)
2015. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

azt

és mégtöbbet

2015. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt embernek miért szégyen lefeküdni egy másik felnőttel? Ha meg csak szexre kellettél, ez állandó, visszatérő félelmetek, hát akkor szexeltél egy jót. Nem kell túlkombinálni, majd alakul. 21 vagy, előtted az élet
2015. júl. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy: mennyi ideje "szédít"?
2015. júl. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hónapok óta jóban vagyunk, de ilyen komolyan csak 1 hónapja
2015. júl. 12. 06:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és meglátjuk :)
2015. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Srác, de 32 éves? Ba...ni akarsz, csak most itt keresel önigazolást.
2015. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!