Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy kövér srác akar kondizn...

Ha egy kövér srác akar kondizni, nem nézik hülyének / gúnyolják ki?

Figyelt kérdés
Most értitek.. jómagam félek ettől igazából, mert engem rengeteget csúfoltak ez miatt. Ott meg csupa olyan ember mászkál, fiú-lány, tökéletes az alakjuk. Vagy ha szívóznak is, vagy belém kötnek, gúnyolnak, tojjam le?
2014. febr. 11. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki hülyének néz, mert mozogsz, sportolsz, az a hülye. Szard le, húzd fel aztán gyerünk.
2014. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, még meg is dobálják protein sékkel, és elkezdenek kántálni hogy, idézem, "kövér kövér". Senkit nem érdekli a másik a teremben, mindenki magával van elfoglalva, aki nem az szart sem fog elérni. Te sem kukkolod a másikat hogy ennek most ronda az arca vagy ápolatlan a haja. Az embereket csak maguk érdeklik, és az hogy mások hogyan ítélik meg őket.
2014. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki intenzíven edz még beszélgetni sincs ideje 1-2 percet sem :D
2014. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
több teremben megfordultam már de én személy szerint ilyesmivel nem találkoztam. persze vannak tahók bőven de azok inkább a kezdő gyökerek,ha mégis beszólnak kérdezd meg nyugodtan mi a problémája,légy nyugodt a többség melleted áll.
2014. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahol mindenki elkezdte. Senki nem fog kigúnyolni.. Mindenki azért jár le, hogy jobban nézzen ki, ahogy Te is.
2014. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bezinkúthoz sem azért mennek az emberek, hogy egymás autóját nézegessék és beszéljenek róla, hanem megtankolják a sajátjukat és továbbállnak, nem érdekli másnak milyen van.


Ez csak egy hasonló példa volt.

2014. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De kiröhögöm azt a kövér srácot, aki zabálja a szemét kaját és nem érdekli semmi. De aki tesz ellene és sportol keményen, rendesen eszik, azt tisztelem
2014. febr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam... :) 16 voltam mikor először lementem 105kg voltam, gondolhatod milyen jó kiállású gyerek lehettem. féltem h lenéznek majd ,megilyenek.De nem így volt kis idő után megkedveltek,tanácsokkal láttak el.Nyugodtan menj le nézd meg milyen a hely nem kell félni! csak tökösen ! :D
2014. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!