Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon jó pasinak kell lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó pasinak kell lenni ahhoz, hogy egyszer az életben egy szép lány kezdeményezzen az embernél?

Figyelt kérdés

Velem ez még soha nem történt meg.

Tudom,hogy nem is a lánynak kell kezdeményezni,de azért néha megtörténik nem?



2015. júl. 17. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én állítólag jó pasi vagyok, kezdeményeztek is már nálam. De olyanoknál is, akiket kevésbé gondolok jónak

20F

2020. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rámenősnek kell lenni egy nővel. Az én drágám annak idején mikor be jött a postára ahol dolgozok és csekket fizetett meg kérdezte szeretek e itt dolgozni. Egyáltalán nem jött be mint pasi mert nem jóképű. Viszont el indított ügyesen egy beszélgetést amivel fel keltette a figyelmemet. Aztán minden nap bejott. Váltottunk pár szót. De sokáig nem hozta fel a női férfi se szexel kapcsolatos témákat. Aztán nagyon meg kedveltem a humorérzékét, figyelmességét. Egy idő után el hívott randizni. És szép lassan bele szerettem. Nem mondok magamra ilyet, inkább úgy fogalmazok hogy a férfiak körében népszerű vagyok, szép nőnek tartanak. Anyukám ki is akadt mikor be mutattam neki. Azt mondta lányom hova tetted a szemed. Mondtam hogy a szívébe látok. És szeretem.
2021. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!