Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon jó pasinak kell lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó pasinak kell lenni ahhoz, hogy egyszer az életben egy szép lány kezdeményezzen az embernél?

Figyelt kérdés

Velem ez még soha nem történt meg.

Tudom,hogy nem is a lánynak kell kezdeményezni,de azért néha megtörténik nem?



2015. júl. 17. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha aasi nem kezdemenyez es a lany latja h nem akar tole semmit akkor nem is nagyon fog a csaj odamenni, hacsaknem ha nagyon bejon neki.. NAGYON! 16L
2015. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze,Felkutatsz egy olyan helyet ahol k..vák ácsorognak kuncsaftra várva.
2015. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlenül... ha a lánynak mindegy, hogy kire, csak rámászhasson valakire.
2015. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nemtartom magam jó pasinak, de volt rá példa :)
2015. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 KeMáTi ***** válasza:
73%
A helyzet az,hogy egyáltalán nem és ez személyes tapasztalat! Én 110 kiló vagyok és 183 centi tipikus mackós testalkat... és a helyzet az,hogy eddig egy barátnőmet sem én szedtem fel. Az viszont nagyon fontos,hogy hogy állsz egy nőhöz. Nekem csak szimplán magamat kellett adnom! Ez mondjuk úgy, hogy kicsit vak szerencse szinten megy. Ha jókor vagy jó helyen és egy jó emberrel találkozol akkor bármi megeshet. Sőtt! Még tartós is lehet :)
2015. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok dr még egyszer sem szólított le egy lány és nem kezdeményezett beszélgetést.
2015. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az èn barátom hozzám kèpest nem egy nagy szám ès a drága az elejèn úgy indított, hogy megkèrdezte èn csúnyának tartom e. Nem akartam megántani azzal hogy bevallom nem olyan jó pasi. Viszont annyira cukin rámenõs volt hogy belementem egy randiba. Ès annyira szenvedèlyes, vad pasast ismertem meg hogy nem adnám oda egy fantasztikus kinèzetû fèrfièrt. Szerencse hogy õ kezdemèntezett mert èn nem kezdtem volna vele ki sose. Szóval lègy bátor ès magabiztosan nyiss egy szèp nõ felè. Sikerrel járhatsz attól hogy nem vagy jó pasi.
2015. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Az, hogy hogyan nézel ki, az csak az első benyomás. Igen, lehet, hogy nem fog odamenni hozzád, de ha magabiztos vagy, az nagyon sokat tesz a latba. és amúgy mit veszíthettek? valószínűleg soha többet nem látjátok egymást, a visszautasítástól meg nem kell megriadni!
2015. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A barátom számomra semleges volt sokáig, nem tetszett különösebben. Aztán ahogy jobban megismertem, elkezdett egyre jobban érdekelni, mint utóbb megtudtam, ő már addigra rendesen vonzódott hozzám, csak nem mert kezdeményezni, mert nem hitte el, hogy lenne esélye...

Én kezdeményeztem, és össze is jöttünk.

2015. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizony.
2020. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!