Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az ilyen esetekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen esetekről?

Figyelt kérdés

Az egyik lány ismerősöm 18 éves, még sosem volt pasija. Jól néz ki, kicsit érthetetlen is. De a lényeg, totál érintetlen, és nem is tervezte elveszíteni.

Elment egy fesztiválra, és rögtön szexelt egy pasival, akit ott ismert meg. Semmi érzelem, csak kaland.

Nem értem, mi viszi rá az embert, hogy ha 18 éves koráig magas neki a mérce, akkor miért "cseszi el" így a szüzességét.


2015. júl. 17. 13:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ráment egy jóképű, és valóban, lehet, hogy ittas is volt.

Őt nem a kapcsolat érdekli, hanem az arcvonások. Inkább lesz egy jóképű izmos szolgája, aki csak arra használja, hogy lehugyozza a hátát, és arconélvezze, mint valódi társa egy átlagosan kinéző srácnak. Mit szólnának a barátnők? Hát azt, hogy "Te jobbat érdemelsz".

2015. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én 28 éves szűz vagyok. Ha volna rá lehetőségem, nem gondolkodnék, hogy elveszítsem-e. Bár mondjuk mivel alacsony és ocsmány vagyok, kizárt, hogy lenne olyan lány, aki képes lenne lefeküdni velem. :(
2015. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked nyűg a szüzesség, ahogy levenni a soraidból. Ő viszont nem csúnya lány, tudott volna válogatni rendesen, nem ez az egy eshetősége volt neki, hogy pont egy fesztiválon, sátorban.
2015. júl. 17. 17:28
 24/27 hasd ***** válasza:
Mi közöd van a szüzességéhez neked amúgy?
2015. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Engem is a szebb lányok közé szoktak sorolni,nekem se volt még kapcsolatom (nem találkoztam még olyannal akihez tudnék kötődni,becsapni pedig senkit se fogok) így én is 18 évesen veszítettem el a szüzességem,egy fiúval akivel nem voltam együtt. Bár a körülmények valamelyest mások voltak- ismertem a fiút régóta,jóba voltunk/vagyunk,nála történt és azóta is összejárunk-,tehát nem egy idegennel történt. Viszont vannak ilyen lányok akik erősebb érzelmi/szerelmi kötődések nélkül is képesek szexelni és fontosabb a vonzódás.

Ettől eltekintve nem mondanál se magam se a hasonló nőket ribinek.


Egyszerűen képtelennek érzem magam egy kapcsolatra,viszont szexre szükségem van. A lány esetéről pedig mit gondolok?

Vagy megfogja bánni,de akkor nagyon vagy képes lesz ezt elfogadni és továbblépni. Remélhetőleg nem kap rá az egyéjszakás kalandok ízére és inkább keres magának egy társat vagy egy szextársat. Minden esetre elég borzasztó érzés lehet egy idegennel elveszíteni (még nekem is volt mikor nehezebb volt feldolgoznom,pedig számomra nem volt nagy dolog a szüzességem).


Téged miért zavar ez ennyire?Csalódtál benne vagy szimplán hihetetlennek tartod az esetet?

2015. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert okos, értelmes, eddig 18 évig senki nem ütötte meg a mércéjét. De komolyan, egy David Beckham, vagy egy Mario Casas is kevés volt. Most meg az első jött-menttel csinálta egy sátorban. Lehet én vagyok régimódi, de én biztosan nem így tettem volna a helyében.
2015. júl. 17. 20:41
 27/27 anonim ***** válasza:
Valójában az sem egy normális-tartható állapot, hogy senki se üti meg a mércét. Szélsőséges, és a pillanatnyi hangulata irányítja, ez többé-kevésbé minden emberre igaz. Én például nem szeretem a McDonaldsot, de 5 évente azért eszek ott valamit, mert valahogy odakeveredek, akikkel együtt vagyok ott akarnak enni, stb.
2015. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!