Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az ilyen esetekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen esetekről?

Figyelt kérdés

Az egyik lány ismerősöm 18 éves, még sosem volt pasija. Jól néz ki, kicsit érthetetlen is. De a lényeg, totál érintetlen, és nem is tervezte elveszíteni.

Elment egy fesztiválra, és rögtön szexelt egy pasival, akit ott ismert meg. Semmi érzelem, csak kaland.

Nem értem, mi viszi rá az embert, hogy ha 18 éves koráig magas neki a mérce, akkor miért "cseszi el" így a szüzességét.


2015. júl. 17. 13:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Es teged ez mennyiben zavar? Te is fented ra a fogad, mi?
2015. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mért megvan "A szüzesség elvesztésének nagy könyve" ahol le van írva kinek, mikor, hogyan kell elveszteni és most ez a lány vétett ellene mert nem járták körbe násztánccal a panel lakás közepén rakott tábortüzet és nem dobták a véres lepedőt a konyhaasztalra amikor a család a közös ebédet fogyasztotta?
2015. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A lányok sokszor annak mondanak nemet, aki a legérdemesebb volna rá, és annak igent aki csak félvállról mellékesen kéri. Nehéz kiszámítani egy éretlen magát kereső nőtől, hogy férfi logikával válasszon partnert.
2015. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

76%-os. Gondolj bele, a lányodról lenne szó. Akkor is ezt gondolnád?


A háttérben max az lehet, hogy eddig semmi nem jött össze neki, és gondolom, tetszett neki a pillanatnyi törődés, amit kapott.

2015. júl. 17. 14:13
 15/27 anonim ***** válasza:

fiatalság,ennyi.


Kérdező ne üsd bele az orrod.A lány ki akarta próbálni és kész.

2015. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg akarod magyarázni, hogy ez így rossz és addig gyűjtöd az érveket amíg nem találsz eleget.


Most mi van pontosan elcseszve?


Vagy nem értem. Szerinted tartogatnia kellett volna a szüzességét? Hát erről lemaradtál.

2015. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Basszus, meleg vagyok, szerinted hol érdekel engem a szüzessége mint férfi? Sehol.


Nekem az a bajom, hogy nem kapcsolatban vesztette el. Érted?

Semmi más.

2015. júl. 17. 14:32
 18/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: sajnos ilyen megtörténik, oké nem kapcsolatban történt, lehet a lány is később bánni fogja, de az az igazság, hogy évek múltán ő is rájön majd, hogy a szüzességnek nincs jelentősége és a minőségi szex lesz a fontos.
2015. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
Kötelező kapcsolatban elveszíteni? Ezt kisbetűvel vésték a szűzhártyára?:D
2015. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát basszus részvétem.


Most akkor mit csináljon? Lehet ő meg a csajokat szereti, csak valahogy ki akarta lyukasztani magát. Mégse mehet a zöldségeshez, hogy adjon valamit penetrációhoz.

2015. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!