Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én szex közben harapdálom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szex közben harapdálom a barátnőm arcát vagy a nőt akivel épp vagyok, ti szeretitek ezt csajok?

Figyelt kérdés
Ha pl oldalról tolom neki, közben a hasát fogom és az arcát finoman harapdálom, nyalogatom meg mikor elmegyek benne akkor is. :) 23/f Imádom magamévá tenni őket!:D

#szeretkezés #szex #nő #magamévá tenni
2015. júl. 17. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát....az én barátom akkor harapdálja az arcom ha ivott, és az elég kellemetlen szokott lenni, meg hát nyoma is marad. Ha csak finoman csinálod azzal viszont nem hiszem hogy gond lehet
2015. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen finoman, és nem szoktam részegen szeretkezni:D És nyoma sem marad.
2015. júl. 17. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmmm nekem tetszene!
2015. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nyakamat lehet, úgy hogy nem marad nyoma, egyébként kapnál egy jókora sallert.
2015. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már nemegyszer okoztam olyan harapásnyomokat nyakon, amit a delikvens utólag ragyogó szemmel köszönt meg. Csak azt sajnálta, hogy kénytelen volt sálat hordani, a kínos kérdések elkerülésére :D
2015. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2015. júl. 17. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, vagy kellemetlen, idegesit, vagy fáj, vagy hidegenhagy, de nem izgat :)
2015. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha meglátszana a nyoma, a szívedet tépném ki. én haraphatom a barátom, de ő engem ne nagyon, mert csúnya ha ott a nyoma. rajta meg nem érdekel.
2015. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
téged nem érdekel ha ő össze van harapdálva, amiről itt szó sem esett. de téged ne harapdáljon? hát érdekes gondolatmenet:)
2015. júl. 17. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint a legtöbben az archarapdálást nem bírják esetleg az ajak és a nyak (plusz a cici) harapdálása jó lehet
2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!