Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tart egy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy átlagos aktus? L/18

Figyelt kérdés
A barátommal már kb 15x feküdtem le, de sose bírja 5 percnél tovább, főleg ha ő van felül még 5 perc sincs. Kezd elég zavaró lenni már a dolog, pedig ő már 20 éves. Azt hittem az első pár alkalom után már jobb lesz, pedig azt mondta már volt előttem mással.

2015. júl. 17. 11:11
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:

15-20 perc alsó hangon.

25/F

2015. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Próbáljátok úgy hogy a konkret szex elott segitesz neki hogy elmenjen, ha ez megtortenik utana tovabb fogja birni
2015. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 datass ***** válasza:
Ameddig csak szeretném. (bár 30-45 perc azért néha fárasztó tud lenni)
2015. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez csak azt jelenti, hogy a barátodat nem eléggé érdekli a párja. Hiszen csak akkor tud téged kielégíteni ha tovább bírja mint, hogy te elélvezel. Több trükk van erre amiket a google ki is ad. Szerintem beszélj vele, és mikor egyedül elégíti ki magát akkor gyakorolja. Vagy ha csak veled csinálja, akkor ott alkalmazzátok.

Az egyik tippem az lenne, hogy mikor érzi kezd közeledni a csúcshoz akkor vegye ki és ne csináljon semmit. Ez lehet megzavarna titeket és kizökkentene, tehát ezért mondom, hogy inkább egyedül gyakorolja.

2015. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan méred. A szex nem ott kezdődik, hogy a pasi bedugja, sőt. Egy rendes előjáték után 10 perc is elég ahhoz, hogy mindkét fél kielégüljön. Persze aztán ezt lehet többször is ismételni.:)
2015. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Velem 1,5 óra
2015. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem számít, hogy már mással volt-e előtted. Nem tudja kontrollálni magát, pedig ez fejleszthető képesség. A helyedben azt csinálnám, hogy bekötném a szemét és kikötném a kezeit, majd elkezdeném szopni, verni neki. Ő pedig jelezzen, ha már elért arra a pontra, hogy mindjárt elélvez. Akkor te hagyd abba az izgatását, simogasd a testét, csókold meg, hogy legyen ideje elmúlni az érzésnek. Pl. nyalathatod vele magad addig. Aztán szophatod tovább. Ha megint érzi, hogy mindjárt elmegy, akkor hagyd abba, és ismét üssétek el mással az időt. Az a lényeg, hogy húzd el az orgazmusát sokáig, legyen legalább 40 perc. Egyébként azért kell kikötni a kezét, mert olyannyira sóvárogni fog az orgazmus után, hogy nem fogja tudni uralni magát, és önmaga fejezné be. A szembekötés azért hasznos, mert így jobban tud koncentrálni az érzésre.


Egy másik technika a prosztatájának masszírozása. Bemásolok neked egy részletet, amit egy férfinak írtam le:

"Miután beöntéssel alaposan megtisztítottad a fenekedet, dugd be az egyik ujjadat a popsidba. Ne mozgasd, csak tartsd ott. Miközben a farkad izgatod, érezni fogod, ahogy meg-megfeszül a záróizmod. Próbáld meg teljesen lazán tartani. Amikor közeledsz az orgazmushoz, az ujjaiddal kitapinthatsz egy keményebb pontot, ez a prosztatád. Próbáld meg masszírozni a bent lévő ujjaddal, és mielőtt érzed, hogy elélvezel, hagyd abba a farkad izgatását, de a prosztatádat masszírozd nagyon erősen. Ha jól csinálod, nem lüktetve fog kijönni az ondó, hanem olyan érzés lesz, mintha kipisilnéd. A makkod nem lesz érzékeny, és a vágy is megmarad az azonnali folytatáshoz, és elélvezhetsz így újra meg újra, többszörös orgazmusod lehet."

2015. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utána ő kielégít engem, ezzel nincs gond. Csak rossz, hogy ilyen rövid a szex.
2015. júl. 17. 11:21
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy valószínű azért nem bírja sokáig, mert jó szűk vagyok.
2015. júl. 17. 11:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Igazából mikor hogy. Volt már hogy kb 2 lökés után elmentem, meg van hogy kb akármeddig megy. Ha átlagot kell mondani akkor olyan 15-20p.
2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!