Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus után hány nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktus után hány nappal mutat ki terhességet egy átlagos teszt?

Figyelt kérdés
Az együttlét után 17. napon teszteltem negatívat, de a melleim alapján simán mondanám hogy terhes lehetek. Szedek fogamzásgátlót, nem hagytam ki egy szemet sem, de szedtem vele egyidőben Cerucalt és Meteospasmylt. Elvileg ezek tájékoztatója nem igen ír kizáró okot, de ugyebár bármi előfordulhat. A megvonásos vérzés is jelentkezett de mégis félek.....
2013. dec. 12. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A tesztek leirása 10-12 napit ir, de a 14. napot célszerű tartani. A 17. napon csinált teszt meglehetősen pontos eredményt ad.
2013. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírásban jelzett nap nem a beágyazódástól számított napokat jelenti? Én úgy tudom, hogy nem az aktustól számított x nap, hanem a beágyazódástól.

Szerintem csinálj majd 1 hét múlva még egy tesztet, hogy teljesen megnyugodjál.

2013. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, 2-es és így jön ki az átlag 14 nap, ugyanis a legtöbb tesztre ilyen és hasonló szövegeket írnak:


"már háromnapos terhességet kimutat" (= 7-10 nap telik el addig míg elkezdődik a beágyazódás és ahhoz képest ír 3-at)


vagy


"már a kimaradó menstruáció első napjától biztos eredményt mutat" (=az ovulációtól számított 14. napon várható a menstruáció, s extra peteérés ritkán történik, a legtöbb próbálkozó nem csak egyszer van együtt, így a "nyerő aktustól" nem tudnak számolni)

2013. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2013. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha én tudom hogy 100%-ra 20napja voltam együtt a párommal és a hónapban kizárólag csak akkor. Érdemes ma csinálnom egy tesztet? Az már mutatna valamit nem?
2013. dec. 12. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mutatna.

Kivéve azt az esetet, ha túl híg a vizeleted (túl sokat iszol, túl sokszor jársz pisilni).

Ezért javasolják mindig a reggelit, mert akkor jó sokáig gyűlik, elég tömény.

2013. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!