Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt Olyanok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt Olyanok, akik olyan nevelest kaptak, hogy a szexualitas tabunak, vagy "tiltott" dolognak szamitott? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Arra lennek Kivancsi hogy okozott e ez valamilyen problemat a kesobbeikben, vagy sikerult feloldani ezeket a gatakat?
2015. júl. 17. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nálunk nem nagyon volt szó a szexuális életről a családban...de ez nem gátolt meg semmiben, mondjuk 21 évesen veszítettem el, de ez inkább a 7 éves depresszió miatt volt, meg nekem kapcsolatban megy ez, érzelmek kellenek hozzá, lehetőségem volt több is, csak nem tudtam megtenni...


de pl tesóim korábban veszítették el, náluk nem volt semmi ilyen probléma...


22F

2015. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik régi barátom (10 éve ismerem, 6-7 éve vagyunk jóban) vallásos neveltetést kapott. Az anyukája pedig meghalt 16 éves korában.


Szexualitása jelenleg 22 évesen:

21 évesen verte ki életében először.

Nem mer a nőknél kezdeményezni, nagyon félénk. Értelemszerűen szűz.

2015. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheCruve ***** válasza:

Nem értem az ilyen nevelést... nekem nem mondaná meg senki mit, mikor,hogyan, és kivel...

1x élünk... éld az életet és élvezd!

2015. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bennem valamiért az ellenkezője miatt alakultak ki gátak felnőttkoromra.
2015. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!