Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van olyan közötetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan közötetek aki vette el a szüzeségét egy fiunak? Ha igen akkor milyen volt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettőnek is. Az egyiknél minden ment könnyedén, a másiknál többet kellett magyarázni, és félénk is volt, de egy pár hét alatt beletanult :)
2015. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egynek, őrülten jó volt. :) Finom, óvatos, bátortalan, igazi szűz lökésekkel dgott.
2015. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi a barátommal mind a ketten szüzek voltunk. Nagyon jó volt az eslő is, nem félt, vagy izgult egyikünk se. Azóta is tökéletes minden. 19/L
2015. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
óó de irigyellek titeket :/ én is szívesen megtenném,de sajnos még nem volt rá alkalmam :(
2015. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 3 pasinak, mindhárom nagyon izgult, de nagyon figyelmes voltam. Öröm volt látni a szemükben csillogó boldogságot, és hálát! 23L
2015. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék ilyen sziveséget tenni valakinek :D
2015. júl. 16. 14:32
 7/13 anonim válasza:
95%
Elnézést, hogy ideírok, de nekem még egy alkalmam se volt, mert hiszek a szeretetben, amely többről is szólhat mint az első nagy élményekről. Minden tiszteletem azoké, akiknek ez is fontos. :) 24/F
2015. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kettő is volt, az egyik csak utána mondta el, észre se vettem volna :D

A másik meg csak előtte közölte, pedig már hónapok óta együtt voltunk, azt hittem a helyhiány miatt nem tudtunk szexelni, csak mást.

Nah ő nagyon hamar elment, fél óráig kellett vele beszélni, hogy ez nem kudarc.

2015. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél hamar elmentem én is ...de gyakorlat teszi a mestert.... utána annyiszor próbáltam hogy csuda:))
2015. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Picit remélem, hogy egyszer az enyémet is elveszi valaki. De sajnos alacsony vagyok és ocsmány, még csak szóba sem állnak velem a lányok, az meg kizárt, hogy lenne olyan, aki lefeküdne velem.
2015. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!