Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van olyan közötetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan közötetek aki vette el a szüzeségét egy fiunak? Ha igen akkor milyen volt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én elég félénk vagyok alapból, de egyszer végre szeretném magamból kiengedni a vadállatot :D

szűz, 24F

2015. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17 voltam egy 19 éves srácét vettem el nagyon édes valot alig merte elmondani hogy nem volt még soha lánnya nekünk nagyon spontán jött az ovszert se tudta fehizni annyira izgult de jol birta aranyos volt kicait bénázott de jo volt... gyengéd volt csokolgatott közben még ő kérdezte hogy jo e nekem !! :)
2015. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak ismerek ilyen lányt. A haverom nővérének a barátnője négyünknek vette el. Nem egyszerre hanem csak úgy mindig másnak. Először annak a haveromnak aki nővérének volt a barátnője aztán hol ennek hol annak. Ő szervezte le mert mindenki akarta amikor elmesélte. A csaj 18 volt mi 16.
2015. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!