Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem azt szeretné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt szeretné hogy orálisan legyen vége a szexnek de én picikét undorodom ettöl ö szeretné ha a szára engedné de nekem nem igaazán lenne ez jó mit tegyyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem működik a kommunikáció köztetek, hogyan házasodtatok össze?


Amúgy ha nem szeretnéd, akkor ne engedd.

2015. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jól müködink köztük a komunikáció,csak azt szeretem volna megtudni hogy hogyan tehetek a kedvére ebben a dologban igazából én is kiváncsi vagyok arra hogy mien de tartok attól hogy valami nem ugy fog alakulin ahogy én mi akarjuk valami tanácsotok van
2015. júl. 16. 19:57
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Most tanulgatsz írni..?

Mit lehet ennyi butaságra mondani? Ha kíváncsi vagy, akkor csináld, ha undorodsz, akkor meg ne csináld, ilyen egyszerű. Mégis mi sikerülhetne rosszul? Ez nem anál, ahol fájdalmat okozhat..

2015. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nincs tanács. Csináld vagy ne csináld, de ne vacillálj.
2015. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Általában egy nő felizgult állapotban másképp látja ezt a dolgot mint normál körülmények között,olyankor szinte követeli magának a spermát,de lehet,hogy te más vagy.
2015. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt ak te tudod:-)
2015. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gordon70 ***** válasza:

a feleségem néha csak úgy gondol eggyett és arra kér verjem a szájába, máskor meg szóba sem jöhet ilyen emiatt nem is erősködök ilyet nála


sokmindentől függ

2015. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek. Maga az orális szexet is undorítónak találod, vagy csak azt hogy a szádba élvezne?
2015. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért kellett volna már a házasságkötés előtt rájönni hogy nem illetek össze. Ez így felesleges erőlködés két szexuálisan éretlen ember között...
2015. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a kerdes hogy az ö ondojáòl félsz vagy eleve attól hogy ez megtörténjen mert rossz emlékek vannak más ferfiak spermájátol, esetleg az I've vagy a Niagara kilövelö hatalmas mennyiségtöl felsz hogy megfulladsz? Minden ferinek más a sperma ize es a mennyisége van aki fel spriccel fél métert van aki nehany csepp után összezsugorodo cerkával jelzi hogy az aktusnak vége. Gondolom gyakorlatbôl beszélsz hogy rossz tapasztalatokkal vagy az emlékeidben. Nem kell majrézni be kell venni a bréét huzkodni a bört aztán ha érzem hogy mèg kezd merevedni akkor hagyni hogy spricceljen és letüdözni a fehérje dùs nedvet. Ha nem izlik öklendezés helyett az elöre oda készitett tekercs wéce papiros letekersz másfél métert majd abba bele köpöd mint az asztmás koldus a Teleki téren. Ez ilyen egyszerü aztán ha kiurult a cerka meg vissza dughatod a nemiszerved be egy kis ugri bugrira, ahogy alakul..de Ne legyel finnyás ha szereted a párodat mert gondolom ö Is szivesen Nyalja neked a csiklódat amiböl hasonló kép jön nedves váladék amit ö sem reklamál.... De Tudod MIT ? Egy kis alcohol fel orbit mindent ès a vegen még te rohanod Le a lovagodat egy Laza orálmiatt!
2015. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!