Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szebb csajokat könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebb csajokat könnyebb felszedni?

Figyelt kérdés

Volt egy interjú ahol az volt a téma,hogy a szebb lányokat kevesebben próbálják felszedni.Elvileg ha a lányokat osztályozzuk 10 es skálán akkor akkor az emberek többsége a 6-7 es kategóriához megy oda buliban,míg a 9-10 eshez nem mivel tudják, hogy kevés az esélyük.

Ezek szerint ha a legszebb lányokhoz megyünk oda egy buliban jobbak az esélyeink,mivel eleve nincs akkora konkurencia.

Mi a véleményetek e briliáns elméletről?


2015. júl. 16. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sirok:'D figyu ha tetszik vki menj oda hozza max elkuld. So easy bro
2015. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CptTomato ***** válasza:
100%
Igen csak 10es csajokhoz kell/szabad oda menni...
2015. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha én sem értem, hogy nálam szebb barátnőm miért szingli már egy jó éve. Pedig tudom róla, hogy nem olyan nagyok az elvárásai…

Mindenesetre én arra bíztatlak, hogy aki bejön, ahhoz menj oda, ha a lány egyedülálló és nincs olyan, akivel működőnek találná a kapcsolatát, akkor nagy eséllyel rajtad is el fog gondolkozni és ki tudja…

2015. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy nézel ki.

Ha nagyon csúnya vagy, csak a 10/10 csajokhoz menj oda. Nem fog összejönni, de kevésbé megalázó, mintha lenyelve a békát odamész egy csúnya csajhoz, és ő is elutasít. Csak nagyon szép csajokkal próbálkozom!

2015. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindig a legszebb csajokhoz megyek oda először ha ilyen ismerkedős helyen vagyok, nem azért mert gondolom vele leszek, hanem hogy a többi lány lássa hogy én szépekhez megyek oda és akkor ha egy kevésbé széphez mész oda akkor gyakran bóknak tekinti.


De gyakran meglepődtem hogy rögtön működött, ráadásul a szokásos piálós szopatás nélkül (tudod, amikor egy csaj csak piáért szól hozzád).


Amúgy egy angol nőcsávász mondta nekem ezt: szép lánynak az eszét bókold, rondának a szépségét.

2015. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint ha a legszebb lányokhoz megyünk oda egy buliban jobbak az esélyeink,mivel eleve nincs akkora konkurencia.

Mi a véleményetek e briliáns elméletről?"


Ezért NOBEL díjat fogsz kapni, de legalább egy doktori disszertációt írhatsz belőle.


Ha nem nézel ki jól, a szép lányok is el fognak hajtani.

Amit írt valaki, az is igaz lehet, hogy ha egy szép lány után egy "kevésbé szépnél" próbálkozik az illető, akkor a 2. lány bóknak veheti, de ott az érem másik oldala is, hogy "Na mi van, ha ló nincs, jó a szamár is?" nézet.

De valóban abban is van logika, amit írsz.

2015. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, nehezebb. A 9-10esek 10-es pasit keresnek, azért nem megy oda a többség. Azt hiszed átlagos fejjel és keresettel lenne esélyed egy szupermodellnél?
2015. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagyok és ocsmány: számomra lehetetlen bármilyen nőt is felszedni.
2015. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

xDDD 8ason besirtam (használj kloroflormot)

amm 10-es 10est akar (márha tudja hogy 10-es) és azért nem mennek oda hozzá mert tudják hogy 10est akar

2015. júl. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!