Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányként hogyan kell felszedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan kell felszedni egy masik lányt?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok es rájöttem hogy leszeretnek feküdni egy lannyal. Hogyan mukodik az ilyen. Biszexeket nem ismerek.

2015. júl. 3. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy kit, vagy kineztél valakit?
2015. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, csak jol nézzen ki
2015. júl. 4. 04:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányként a büdös életbe nem fogsz tudni felszedni egy lányt akinek nincs egy pici hajlama erre. Ha felfigyelsz olyanra akinek van és laza akkor azzal összejöhet. Gimibe erre nagyobb is az esély, ennyi edős korban mindenkiben lappang a kíváncsiság..
2015. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vallalok egy kalandra ;)
2015. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

itt vagyok inkább én

20F

2015. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
Ha "csak" leakarsz feküdni egy lánnyal, akkor nézz körül a pride.hu-n. Ott sok hozzád hasonló kíváncsi lány van aki kipróbálná.
2015. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!