Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csinos vonzó lányként miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos vonzó lányként miért olyan nehéz barátnőt találnom?

Figyelt kérdés
19éves csinos,sexy,sortos lány vagyok,és az osztálytársaim nagy része undok velem,emellett biszex vagyok,és csak alkalmi partnereim voltak (lányok) szeretnék egy hosszútávú barátnőt akivel az ágyban is megéljük a vágyainkat.. miért ilyen nehéz? mások is vannak igy?

2014. ápr. 14. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán mert beképzelt vagy és szexéhes
2014. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah tuti kis beképzelt pics***anak néznek aki a biszex csajoknak sem kell.
2014. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az én véleményem is az, mint az elsőért.. ha ilyen véleménnyel vagy magadról, ne csodálkozz ha nem tudnak meg maradni melleted még a nők sem.. A nők amúgy is sokkal kritikusabbak a nőkkel szemben, főleg ha te még rá is teszel pár kanállal. bár azt én nem állítanám hogy ez miatt szex éhes vagy, de lépjél vissza kettőt, és szállj le a magas lóról.
2014. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jaj ez de jól hangzik :D
2014. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok beképzelt mert van önkritikám,és önbizalmam? a legtöbb lánnyal ellentétben.. :D én teszek is azért,h jól nézzek ki sportolok stb nem csak panaszkodom mint a legtöbben.. egyébként meg nem vagyok az mert mindenkivel kedves vagyok,és nyitott.
2014. ápr. 14. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel kedves és nyitott lennél, talán lennének barátaid.. önkritikám nekem van csillagom, mert bár tudom hogy nem vagyok csúnya, még sem írom ki ország világnak, még név nélkül sem.. kúró pajtást találni fogsz szépségem, de olyat aki komolyan a barátod/barátnőd lenne, olyat tuti nem. Majd ha sok év múlva, barátok nélkül esetleg vissza olvasod a kérdésed, talán rájössz hogy nekünk volt igazad.. önbizalom kell, egy bizonyos határig. Te azzal hogy mind a kérdést, mind a leírást is azzal kezdted hogy te szép csinos sexy vagy.. na ezzel már rég átlépted a határt.
2014. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
több mint 2éve boldog párkapcsolatban élek. ;) látom felesleges ide normális kérdést feltenni mert csak olyanokkal van tele az oldal akik elbújnak a monitor mögé,tele vannak komplexusokkal,és ha valakinek van önbizalma velük ellentétben az a rossz,és a hülye.. ha nem minden velem egykorú lányt csak a pasizás meg a bulik,bebaszások érdekelnének talán több barátnőm is lehetne..
2014. ápr. 14. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Várjunk csak... akkor a baromi "boldog párkapcsolat"-od mellé keresel egy másik személyt? (most lényegtelen hogy pasit vagy csajt) mert akkor mindjárt tehetsz még egy jelzőt a felsoroltak elé :)
2014. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a barátom elfogadja,h biszex vagyok.. de aki nem ennyire nyitott ugysem érti meg..
2014. ápr. 14. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nehéz normális lányt találni....nagyon:) én is inkább alkalmi barátnőt sikerült találnom egy párszor akivel játszadoztunk, de rendes párkapcsolatom nem volt, mert nagyon nehéz szerezni egy olyan csajt... nekem a párom nem fogadja el ilyen szinten a biszexségemet, ami rossz mert hiányzik a dolog, de érthető mivel a párom és mellékesen mondom a kötözködőknek hogy ez megbeszélés kérdése (mi is leültünk, megbeszéltük, mondta hogy nem, ugyhogy nem) :) 19L
2014. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!