Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csinos vonzó lányként miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos vonzó lányként miért olyan nehéz barátnőt találnom?

Figyelt kérdés
19éves csinos,sexy,sortos lány vagyok,és az osztálytársaim nagy része undok velem,emellett biszex vagyok,és csak alkalmi partnereim voltak (lányok) szeretnék egy hosszútávú barátnőt akivel az ágyban is megéljük a vágyainkat.. miért ilyen nehéz? mások is vannak igy?

2014. ápr. 14. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Itt nem arról van szó hogy elbújunk a monitor mögé, vagyis nézőpont kérdése.. mert ha úgy nézzük, te is a monitor mögé bújtál, ahelyett hogy oda mentél volna az ismerőseidhez, és meg kérdezted volna hogy mi a bajuk veled, ami miatt nem a barátnőid, vagy nem úgy viselkednek veled ahogy te azt szeretnéd. Nem ismerem ezt a biszex dolgot, de szerintem édes mindegy hogy csajjal vagy pasival vagy boldog párkapcsolatban, az arról szól hogy kitartasz mellete, és nem mész máshoz.. fügettlenül a nemtől. Veled egy korú vagyok nadjából, én 21 éves lány vagyok, és messze nem a pasizásból bulizásbol áll az életem. Sőtt mi tőbb, 5 éve élek boldog párkapcsolatban, egy két szintes 5 szobás háztartást vezetek egyedül, nevelem az öcsémet, főzök mosok a családomra, így tapasztalatból tudom mondani, hogyha igazán hasznos nő vagy, akkor messziről szarnál azokra a barátokra akik nincsenek, mert örülnél ha fél évente lenne időd egyszer elmenni akár az egyetlen barátnőddel beülni és meg inni valamit, vagy esetleg két ablak takarítás közben 5 perce beülni a gép elé, és meg írni mondjuk ezt a választ, amit én írtam neked. Nem ellened írok kedves kérdező, ne értsd férre. Én csak jót akarok, el hiszem hogy szép és csinos vagy, de az ismerkedés, nem csak a külső adottságokból tevődik össze. Nekem volt olyan pasim anno, aki bűn ronda volt..(szó szerint) de együtt voltunk mert egy tündéri pasi volt. Mára már nem tudom elképzelni hogy együtt legyek egy ilyen emberrel, de ha van valaki olyan belső tulajdonság, ami más számára nagyon kedvező, akkor hidd el hogy nem az fogja érdekelni hogy te milyen szép és csinos vagy.. hanem az hogy kedves, rendes, dolgos, talpra esett stb stb nő vagy. :)
2014. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
küld egy képet priviben és megmondom csinos vagy e vagy csak beképzelt.
2014. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!