Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek a szex? Leélnétek az életeteket jó szex nélkül?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a férjemmel,abból 2 éve vagyunk házasok.Mindketten 25 évesek vagyunk.Szeretjük és megszoktuk egymást,nem szeretnénk elválni,de a szex nem működik közöttünk.Ő nagyon hamar elélvez,nekem még soha nem volt orgazmusom,ő egy csődtömegnek tartja magát emiatt,ezért nem is igazán akar velem együtt lenni.

Fontos lenne a szex nekem,de így szerintem lassan lemondhatok róla.Csak az a kérdés,hogy le lehet-e mondani róla?


2015. júl. 15. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval elélvez és mozgásképtelenné válik a keze és a nyelve?-.-'''''
2015. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Írnék is választ, meg nem is.

Persze, hogy le lehet élni, de jobb, ha jó. Én megőrülnék jó szex nélkül. Azzal is meg szoktam, hát még nélküle.

HOgy mehetsz hozzá valakihez, akivel rossz a szex? Még nem élveztél el tőle? Jézusom!

36F

2015. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az első jól mondta.
2015. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sehogy se megy.Biztos én is hibás vagyok,nem is kicsit,rajta kívül nem voltam mással,szóval se tapasztalat,se viszonyítási alap nincs.Nyilván attól még lehetne jó együtt,de nem az.Azért mentem hozzá,mert azt gondoltam,hogy ez nem annyira fontos,de egyre fontosabbnak érzem.Mindig a szexre gondolok,azzal álmodom is.Furcsa módon álmomban mindig van orgazmusom,vagyis gondolom,hogy az az.
2015. júl. 15. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Én nem tudnék jó szex nélkül élni, az biztos. Szerencsére akikkel eddig együtt voltam, nem is volt szexuális téren semmi gond, szerintem a kommunikáció, a megértés sok mindent meg tud oldani. Összetettebb a probléma, mint amennyire elsőnek tűnik.


22N

2015. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Húha, hát na, szerintem próbáljatok ki dolgokat, sok trükköt lehet olvasni a neten, ez ellen. Valami csak használna. Amúgy meg én azt mondom, hogy nem a szex a lelke mindennek, de tönkre tudja tenni a legerősebb kapcsolatot is.
2015. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem élném le az életem jó szex nélkül. Egy párkapcsolatban az is fontos.

De azért mielőtt szaladsz szakítani, a helyedben kicsit átgondolnám ezt az egészet. Magadnak tudsz örömet okozni? Szoktál önkielégíteni, úgy van orgazmusod? A párod egyáltalán próbálkozik azzal, hogy neked is jó legyen, vagy csak szimplán dolga végeztével a fal felé fordul, te meg csinálj, amit akarsz?

2015. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírnék jó szex nélkül élni. Én is 5 évig voltam együtt az exemmel, bár mi nem voltunk házasok. Nagyon nulla volt azon a téren. Szinte alig csináltuk. Ez miatt és más dolgok miatt is otthagytam.
2015. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon. Nem.
2015. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orális szex és ujjazás nem jön be? Én is ilyen házasságban voltam, 12 év után vége lett. Nem bírtam. Majd bele pusztultam a veszteségbe, de lépnem kellett, mert azt hittem, megőrülök. Ti még hány évet akartok elvesztegetni egymás életéből?
2015. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!