Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Nekem fontos a szex!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem fontos a szex!

Figyelt kérdés

A barátom és én jól megvagyunk. 3 éve vagyunk együtt. Volt egy nagyobb szakításunk idén. Újra összejöttünk, minden remek volt, ő is változott, én is. A szex volt a középpontban. Szexeltünk, pettingeltünk, chatsexeltünk állandóan. Eltelt pár hónap és eltűnt ez a nagy lelkesedés. Nagyon ritkán szexelünk. Chatsex már egyáltalán nincs, pettingelni meg körülbelül csak én szoktam vele. Régóta frusztrál ez a dolog, hogy egy szexmániás fruskának érzem magam mellette. Minden második

gondolatom a szeretkezés, rajta semmi ilyesmit nem érzek. Nem értem, hogy egy pasinak hogyhogy nem tud a szexen járni az esze.

Említettem neki a dolgot. Finoman. Nekem kínos volt ez. Csúnyán flegmázott, elkezdett bunkózni, én elsírtam magam a viselkedése miatt, és még akkor sem hagyta abba a gyerekes flegmázását és sértegetést. Más lány kizárva, nincs szeretője.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Szeretem őt, de a szexet is, hiányzik a testi kapcsolat, megcsalni nem akarom. Viszont nagyon megbántott és úgy érzem, mintha megszakadt volna bennem valami... Még a szakítás is megfordult a fejemben. Nem csak a kevés szex miatt...hanem a

viselkedése miatt. Így számíthatok rá, ha el akarok neki mondani valamit, vagy megbeszélni vele.

Szerintetek?



2015. jún. 12. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ribi vagy.
2015. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyszer már szakítottatok, most sem tudjátok megoldani a problémáitokat, de még csak megbeszélni sem. Mégis miért vagytok együtt?
2015. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hmm... :) Ha ma már azt is ri...bancnak tituláljuk, aki a párjával akar lefeküdni, akkor igazán rossz felé tart ez a világ.

De köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, hogy milyen is vagyok valójában! :) Sok puszi.

2015. jún. 12. 08:52
 4/18 A kérdező kommentje:
Ragaszkodás, szeretet, megszokás. Ezek miatt. De nekem most nem ez a fő problémám, hogy miért is jöttünk újra össze.
2015. jún. 12. 08:53
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Hanem az hogy miért vagy ribi.
2015. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem szokta érteni az ilyen lányokat, szerintem nagyon sokan vagytok és köztük te s kapcsolat függő, félsz, hogy egyedül maradsz szakíts vele, bunkó paraszt is érzelmi intelligencia 0 plusz még a testiségedet sem élheted ki vele, értelmetlen az ilyen kapcsolatot folytatni, ne gondolj arra, hogy de már rég óta együtt vagytok arra gondolj, hogy a következő 3 év is így teljen ? Inkább keress magadnak normális barátot, biztos hamar összejön :)
2015. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ne törődj a rosszindulatú okostojásokkal, akik nincsenek tisztában a ri bnc szó jelentésével. Nincs azzal semmi baj, hogy nálad központi kérdés a szex. Az a probléma, hogy más az igényszintetek. A szakítás előtt is te akartad többször, vagy csak utána?

26/F

2015. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is hasonló problémával küzdök, ha akarsz esetleg priviben beszélgetni róla írj nyugodtan L/27
2015. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális, értelmes kommenteket! :)

A szexről már volt vitánk szakítás előtt is, de abban én is túloztam. Nem akarom úgy előadni a sztorit, hogy mindenképp én tűnjek áldozatnak. De már máskor is voltak ilyen kihagyásos korszakaik. Egyszerűen nem érdekli a szex. De csak ez nem. Minden másban remekül kijövünk. Ezért nem

értem.

2015. jún. 12. 09:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel. Az a jó hogy kívánod a szexet. A barátoddal van probléma.
2015. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!