Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Nekem fontos a szex!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem fontos a szex!

Figyelt kérdés

A barátom és én jól megvagyunk. 3 éve vagyunk együtt. Volt egy nagyobb szakításunk idén. Újra összejöttünk, minden remek volt, ő is változott, én is. A szex volt a középpontban. Szexeltünk, pettingeltünk, chatsexeltünk állandóan. Eltelt pár hónap és eltűnt ez a nagy lelkesedés. Nagyon ritkán szexelünk. Chatsex már egyáltalán nincs, pettingelni meg körülbelül csak én szoktam vele. Régóta frusztrál ez a dolog, hogy egy szexmániás fruskának érzem magam mellette. Minden második

gondolatom a szeretkezés, rajta semmi ilyesmit nem érzek. Nem értem, hogy egy pasinak hogyhogy nem tud a szexen járni az esze.

Említettem neki a dolgot. Finoman. Nekem kínos volt ez. Csúnyán flegmázott, elkezdett bunkózni, én elsírtam magam a viselkedése miatt, és még akkor sem hagyta abba a gyerekes flegmázását és sértegetést. Más lány kizárva, nincs szeretője.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Szeretem őt, de a szexet is, hiányzik a testi kapcsolat, megcsalni nem akarom. Viszont nagyon megbántott és úgy érzem, mintha megszakadt volna bennem valami... Még a szakítás is megfordult a fejemben. Nem csak a kevés szex miatt...hanem a

viselkedése miatt. Így számíthatok rá, ha el akarok neki mondani valamit, vagy megbeszélni vele.

Szerintetek?



2015. jún. 12. 08:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Szívesen adtam az értelmes válaszaimat ribi, nem kell megköszönni.
2015. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd így is elfogadnád. A párod is csak ember, nem gép.
2015. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igaz az mondás hogy egy jó szex nem tart össze két embert , de egy rossz szex biztos hogy elválaszt. Semmi baj nincs veled. Van ilyen hogy nem egyformák az emberek, párok. Csak nem kell erőltetni.
2015. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, neked nem csak hogy fontos a szex, hanem az egyetlen fontos dolog.

Állandóan szexeltetek?! Az nem normális. Szerintem ő is rájött, hogy egy párkapcsolat több más dologról is szól. Egy kapcsolatban én sem szeretnék állandóan szexelni, nem vagyok gép....

2015. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én is volt h azt hallgattam h velem nem lehet mást csinálni csak szexelni

hazugság

szeretek beszélgetni

jó dugni is de ez van

nem veled van a baj :)

2015. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Gondolkoztal mar aZon hogy lehet nem szeret mar vagy nem akar veled lenni de egy rhadt papucs es nem mer szakitani??

Ha felhoznad a szakitast szerintem nem ellenkezne... Velem is hasonlo volt csak nekem eszem agaban nem volt szakitani vele es igy egy nagy veszekedesnel kapott az alkalmon es szakotott.

En nem tudom mit mondjak neked mert egy szakotas nahyon fajdalmas ha szereted a pasit.

2015. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szex minden egészséges ember életének fontos szegmense. Ha barátod nem kíván, akkor vagy nem egészséges, vagy már nem szeret. Megunt. Egyik esetben sem szerencsés tovább vergődni mellette. Az élet rövid és keskeny. Ne totojázz, mert az elvesztegetett időt senki sem fogja visszaadni neked.
2015. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elgondolkodtatóak, némelyik kétségbeejtő, és van amelyik bíztató magammal kapcsolatban.

Tegnap este beszélgettem a párommal, komoly döntésekre nem jutottunk, de abban biztos vagyok, hogy szeret. És én is őt. Kompromisszumot kötöttünk: megpróbálunk jobban odafigyelni egymásra, és egymás kívánságaira; én nem fogom "gépesíteni" őt, tőle pedig azt kértem, hogy bármi is van -nem

kellek neki / nem kíván / mást kíván, stb.- azt azonnal teketóriázás nélkül mondja el nekem. Kíváncsi vagyok, hogy működni fog-e. Reméljük igen.

Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat! :)

2015. jún. 13. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!