Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mai lányoknak nem kell már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányoknak nem kell már érzelem a szexhez?

Figyelt kérdés
Csomószor hallom olyan lányoktól akiknek komoly kapcsolatuk van hogy nekik fontosak az érzelmek a szexben de volt már olyan házibuli ahol csak megtörtént a dolog valakivel. Nem értem ezt az ellentétet. Mindenki szexel össze vissza de az ehhez kapcsolódó sztereotípiákat már nem vallja magára. Mint mondjuk mikor leri*bancoznak egy nőt mert Dubaiba kiment "pénzt keresni". És a sok fiatal akik követik ezeket a hírességeket azok védik őket. Nem értem ezt a sok ellentétes gondolkodást.
2015. júl. 15. 13:49
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

*Nem feltétlen kell, de a srácoknak se, hisz hány nemi erőszakról hallottál mostanság?

25/F

2015. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bem megyek el a szemben levo pasival. De a noknek is vannak szuksegleteik es igen en ha ismerem az illetot nekem sem kell hozza szerelem.. De perrsze sokkal erzekibb es masabb az egyuttlet azzal akit szeretek!
2015. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem! mert a libsi média azt mondja éld ki magad tombolj mint valami fenevad 20 és 30 éved között ráérsz 30 -40 évesen családot alapítani
2015. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért csak a lányok/nők vérét szívják ilyen téren? Egy pasinak miért nem kell érzelem a szexhez? Honnan veszed, hogy csak a mostani lányok? Lehet, hogy régebben titokban, sőt szerintem biztos, mert akkoriban még jobban elítélték az ilyen nőket/lányokat. Nem kell feltétlen érzelem a szexhez, mivel egy bizonyos mértékben mindannyiunkban megvan az ösztön. Ezt nem kell elítélni, amíg valaki nem feltűnően és és ésszel csinálja, mert azért nem mindegy, hogy kivel kefél az illető. Ez az én véleményem tömören.
2015. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzelem nem egyenlő szerelem.


Ha egy férfi magabiztos, önbizalommal teli, tökös, jó kiállású, stb. akkor egy nőben akár egy este képes érzelmeket csiholni. A nők sem akárkivel mennek el néhány óra ismerettség után, hanem ahhoz le kell tenni valamit az asztalra.

2015. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!