Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fogadnád 19 évesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnád 19 évesen, hogy a 33 éves szeretőd teherbe esett? (heti 2-3 szex, semmi érzelem)

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megijednék hogy na most mi legyen nem lesz ez így jó el van baxva az életem stb de aztán megbeszélném vele hogy vetesse el.
2015. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Ha csak szerető nem az nem az èn dolgom lenne azèrt a szeretőm, mert nem a felesègem, így kit èrdekel, ha nem szedett bogyót vagy bármi. Lány voltam.
2015. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
#2 Gratulálok, hogy lányként ilyen gondolkodással bírsz. *tapsvihar*
2015. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratulalok 2es te aztan szep ember vagy.


Kerdezo te meg beszeld meg vele a dolgokat rendesen es dontsetek el mi legyen

2015. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2: Nem 2 ember kell véletlen egy terhességhez?

Sőt, leginkább az, hogy csávókám időben kirántsa, ha nem akar apuci lenni...

Bogyó... Persze, tegye tönkre a nő s szervezetét, mert szép öcsémnek a kényelme a legfontosabb... Oh, hogyne. (Te szedegessed nyugodtan, ki nem $zarja le. De ha másnak fontosabb az egészsége, hadd ne mérgezze már magát.)

2015. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt k*bszottul megszívtad!
2015. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha csak szerető nem az nem az èn dolgom lenne azèrt a szeretőm, mert nem a felesègem, így kit èrdekel, ha nem szedett bogyót vagy bármi."


Persze, hogy a sok következmény közül - hogy csak a jogi következményeket említsük, - kit érdekel, ha 18 + X évig fizeti a gyerektartást?


És akkor a dolog erkölcsi, emberi, érzelmi vonatkozásairól nem is beszéltünk.


Függetlenül a nemedtől, döbbenetes számomra, hogy így gondolkozol, gyakorlatilag azt mondod, hogy miután a te tetteidnek a következményeként megfoganna egy új élet, a két ember közül, akire annak a gyereknek a világon a legnagyobb szüksége lenne, te vagy az egyik, de ez téged nem érdekel.


Azért kíváncsi lennék, ha netalán neked foganna meg valaha gyereked egy olyan férfitől, aki nem a férjed - mondjuk azért, mert 100 %-osan megbízható fogamzásgátlás nem létezik - akkor is következetesen ugyanezt az elvet vallanád-e.

2015. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben eltünnék valahova jó messzire.N
2015. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért 33 éves nőnél el tudom képzelni hogy elkezdett ketyegni az óra, és gyermeknemzésre használta a 19 éves srácot...

Nem mondom hogy így volt, de benne van a pakliban.

2015. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 voltam.

Akkor had fogalmazzam meg újra!

Igen tudom, hogy kettőn áll a vásár ès, hogy mikèpp törtènnek vèletlenek. DE. Hamár a szeretőd ergo nem akarod, hogy akit csalsz megtudja a viszonyod így kène egy kicsit előrre gondolkodni, hogy mit is csinálsz. A Te gondod is termèszetesen, mivel a te vèred lesz, de ezt a kèrdèst inkább kettőtök kène megvitatni nem azokkal akik nem tudnak rólatok semmit sem! lehetsèges, hogy durván fogalmaztam meg, de egy ilyen szeretős incidens miatt szívom az egész èletem, gyerekkènt, pedig nem ès csináltam, csak az érzelmeim vezettek sajnálom. Gyerekkènt szar ha az apád fekszik össze a 16 èves házasság alatt minimum 3 nővel amiből az egyik 10 èv óta most is tart. Szívás.

Tènyleg máshogy kellett volna fogalmaznom, de abban a szituban èppen ilyen voltam.


Akkor 2. vèlemènyem:

Beszèljètek meg egymás között, hogy mi legyen, éretten kell viselkedni, mivel nem csak kettőtök èlete forog kockán.

2015. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!