Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igenytelenseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igenytelenseg ha egy lany teljesen naturon hagyja a szort a puncijan, foleg ebben a melegben?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:37
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
95%
Minimum bökjön orron az a pici pamacs! :-) Lehet cukin és ápoltan is szőrös! Párom tudja mi kell nekem! ;-)
2015. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 jikanv ***** válasza:
79%

Mint ahogy neked jogod van ide felteni ezt a barom szovegedet a lanynak epp ugy joga van ugy tartani magat ahogy o szereti!!Vilagos?

Az igenytelenseg vagy igenyesseg!! Olyan szo nincs. Magyarorszagon a rengeteg bunko aki hulye is meg egotista meg bekepzelt meg azt hiszi jobb a masiknal meg.... lehetne sorolni szanalmas eletuket es ahogy fel lettek nevelve meg gondoom a szuleik kicsinyes eleteit is.

Ha maskor olyannnal talakoztok (ezt az ertelmesebbeknek mondom mert a bunko ugyse ertene meg) aki olyan szot hasznal hogy igenyetelen vagy igenyes, azt keruljetek el messzirol es szakitsatok meg a kapcsolatot vele ha tehetitek, de ha nem akkor mindenkeppen keruljetek messzirol.

Mert annak a baromnak az agyaban o jobb nallad jobb az anyadnal a szomszednal a vilagnal. Mindnki hulye csak az nem. Ha ilyenekkel baratkozol akkor nem fogsz soha elore jutni, mert kicsinyesek, mindenki alatt erzik magukat azert szolnak le masokat hogy igy probaljak masoknak mutatni hogy ok folenyesebbek. Keruljetek oket messzirol az "igenyeseket".

2015. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Arzéna válasza:
86%

Ennyi erővel azt a kérdést is fel lehetne tenni, hogy "Csak szerintem igénytelenség, ha egy férfi natúran hagyja a szőrt fütykösénél, főleg ebben a melegben?"

A férfiak ráadásul meg sem törlik, max nagy dolog után.... És Nektek nem izzad a lábatok közt, csak a nőknek?

Az, hogy kinek mi tetszik, a természetes, vagy a sima, annak nincs köze az igényességhez.

2015. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Vélemény kért a témáról nem pedig a személyiségéről! :) Bár eléggé privokatív a téma.


Én szeretem ha egy lánynak nem bozontos oda lent. De nem ettől fogok szeretni egy lányt.

Viszont én alapvetően nem szeretek borotválkozni oda lent, de akit szeretek azért megteszem.

2015. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Igen. Es am tok egyertelmu h csak egy elkenyeztetett srac vagy. Am sincs semmi kozod hozza h ki hogy van...
2015. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mar mert lennek elkenyeztetett??
2015. júl. 20. 23:42
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Bikinivonalat gyantázni, a többi magánügy számomra:D Amit más a strandon nem lát (szóval te se) az senkit sem zavar. De amúgy nyáron általában napi 2x fürdés mellett, intim mosakodóval, és minden wczés után nedves kendővel megtisztogatva, nem. Nem igénytelen mert vagy 100x tisztítva van egy nap. Az hogy neked nem tetszik részletkérdés, szerintem 50%-50% az emberiségnek tetsző/nem tetsző. Mint ahogy van akinek a száj feletti piercing nagyon vonzó, az úgy nekem taszító és ocsmány. Vagy a hatalmas nonfiguratív tetoválások, rengeteg embernek van, nekem mégsem tetszik. De hordja csak, mi beleszólásom van?! Ha neki ez jön be:) Pedig arról is egyének döntenek. :D
2015. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!