Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek rám a barátaim...

Miért néznek rám a barátaim furcsán, mikor megtudják rólam, hogy szerintem csúnyák azok a nők, akiknek a fejük búbjára van csomózva a hajuk?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Akárhogyan belegondolok, úgy néznek ki olyan hajjal, mint egy népművészeti cserépedény... A nyakától kezdve a füléig szélesedik, majd felfelé keskenyedik, majd a fejük tetején egy ilyen csomó szerű cucc, ami tulajdonképpen a dugója a vázának... [link]

2013. júl. 11. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát ne csodálkozz, hogy furcsán néznek:S:DDDD
2013. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez csak szerintem igénytelen haj forma?
2013. júl. 11. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak szerinted az :D
2013. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak szerinted. Én sem szeretem ezt.
2013. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem teljeden igazad van. Zuhanyzáshoz vagy edzéshez ez a megfelelő hajviselet, de utcára elég igénytelen. A másik, hogy ezzel tényleg csak a gyönyörű arcú lányok néznek ki jól, ennek ellenére sok elállófülű is hordja.
2013. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül. :D
2013. júl. 11. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kontyot igényesebben is meg lehet csinálni. Én nő vagyok, sokat hordom így a hajam, de megértelek téged is, mert a párom sem szereti, ha így van a hajam, pl. szex előtt mindig kéri, hogy bontsam ki. Viszont nyáron 40 fokban jól esik, hogy semmi nem tapad a tarkómra, meg a hátamra. Fenékig érő hajam van, ami leengedve ilyenkor olyan, mintha 10 fokkal lenne melegebb és még pulcsit is viselnék. Én kicsit rendezettebben szoktam kontyot csinálni, nem úgy, mint a képen, ami úgy néz ki, mintha már 3 napja így lenne a haja, és alvás közben szétfeküdte volna. Azzal a kifejezéseddel viszont nem értek egyet, hogy csúnyák azok a nők, akik így hordják a hajukat. Nem csúnyák, lehet gyönyörű arcuk, esetleg előnytelennek tartod ezt a frizurát. Így fogalmazva mindjárt más a dolog. Valószínűleg a képen látható lányt sem tartod csúnyának, csak a haja nem tetszik. De ha őt pont mégis, akkor is bizonyára tudnának neked olyan lány mutatni, aki leengedett hajjal megdobbantaná a szíved.
2013. júl. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam. Ahogy te is mondtad inkább előnytelen, és én megértem hogy meleg van, de ahogy te is mondtad meglehet csinálni jobban is, hogy ne tűnjön igénytelennek.
2013. júl. 14. 09:50
 9/9 anonim válasza:

szerintem a fétfikonty is gáz :))

NYEuropaban akkor ment ki a divatbol, amikor bejott MO-ra

2016. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!