Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Impotencia előfordulhat-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotencia előfordulhat-e koksz-tól 24 éves korban?

Figyelt kérdés
Egy sráccal randizgatok néhány hete és nem áll fel a farka. A szexet teljesen elutasítja. Már aludtunk is együtt de reggel se volt merevedése. Korábban sokat gyúrt és állítása szerint tiltott szereket használt. Valami nem ok. vele az biztos. Normális válaszokat ha kérhetek. Nem vagyok csúnya, sokan akarnak velem járni, de nekem ő tetszik. 22L

#impotencia #kondi #gyúrós szerek
2015. júl. 14. 11:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele erről beszélni. Nem igazán nagy sikerrel. Mi az a napozin?
2015. júl. 14. 12:46
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát ha beszélni se lehet vele akkor tényleg hagyjad. Kiállítási tárgynak jó, de partnernek társnak nem alkalmas.


A napo pont egy elavult tiltott szer, valószínűleg a vicceskedő hozzászóló erről az egyről hallott és most benyögte.

2015. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És ha izgatod, akkor sem történik semmi? :oo
2015. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Pedig kezdem megszeretni. Azon gondolkodom, hogy elfogadom így ahogy van :(
2015. júl. 14. 13:03
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív, depressziós, illegális szereket használ (ez mutatja, hogy az értelmi szintje sem éppen magas), mindezek tetejében még impotens is. Hát ha mindezek ellenére neked ő kell, meg is érdemled...
2015. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdeményező típus, várom, hogy ő kezdeményezzen. Az előző barátnőjéről sok negatív dolgot mesélt, hogy folyton erőltette a szexet. És többször célzott rá, hogy neki nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban.
2015. júl. 14. 13:06
 17/21 A kérdező kommentje:
Értelmes srác egyébként, és kedves is, akkor agresszív ha úgy érzi rá erőltetnek valamit.
2015. júl. 14. 13:08
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyre inkább az a kép rajzolódik ki, hogy ő az impotenciáját takargatja.


Sokat erőltette az előző barátnője a szexet (na hát micsoda céda) neki meg nem fontos a szex és ha valamit erőltetnek akkor agresszív lesz. Ezt de jól összerakta.


Ergo ne nagyon erőltesd.


Szerintem nem tud szembenézni a problémájával. Így nem is lesz jobb.


Neked mindez elfogadható :)


Hát jól van, tényleg menthetetlen vagy.

2015. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kezdek szerelmes lenni, sajnálom, ha ez menthetetlenség. Nekem még nem volt sok kapcsolatom, ő a második. Az előző kapcsolatom is egy évig tartott. Nem éreztem még ilyet korábban. Bejön a stílusa, az öltözködése, helyes, intelligens, ápolt srác. Jó vele, leszámítva ezt a "problémát". Amíg bírom kezelni vele maradok, de örülnék ha őszinte lenne ebben a dologban.
2015. júl. 14. 14:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Persze, meglehet hogy minden jóra fordul, feláll neki és lenyugszik, vagy megszokod hogy nincs hancúr, de előbb utóbb ez kitör az emberből. Sok sikert!
2015. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!