Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Impotens vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotens vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig egy barátnőmmel sem volt soha semmi bajom, gumit sosem használtam mind a kettő lány szűz volt volt köztük sok kimaradt idő és sokáig voltunk együtt (2 és 4 év). Életem első egy éjszakás kalandjakor viszont úgy jártam, hogy alig akart felállni és ahogy felkerült a gumi a csajban le is lankadtam. Nem tudok gumiban szexelni ? Vagy annyira izgulhattam ? Éppen becsiccsentve voltam csak olyan állapotban többször is szexeltem már barátnőimmel, de egyáltalán nem ment, ha orálisan kényeztetett abba beletudtam merülni annyira, hogy álljon végig :/ 24/F

2015. jún. 24. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddigi életem során összesen 2 alkalommal mentem volna bele egyéjszakásba, de mindkétszer ez volt a gond. Nem tudom mi okozza, de egyik srácot sem hibáztattam. Elvégre be voltunk rúgva, a lakásom nekik idegen környezet, engem sem ismertek túlzottan stb.

Impotens biztosan nem vagy, csak a helyzet így alakult. :)

L

2015. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan én is.
2015. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizalom hiány, nincs meg az érzelmi kötődés. Az a sztereotípia, hogy pasi mindig mindenhol képes dugni, csak a nőknek bonyolult az orgazmus, pedig ez nagyon nem így van. Van nő, akit minden körülmények közt meg lehet rakni és van férfi, akinek több kell egy félrészeg találkozásnál.


Én kapcsolatban voltam és nekem se állt fel, amikor rákerült a sor, mert nem éreztem a bizalmat, nem kötődtem annyira, hiába volt ott a hangulat tüze. mostani barátnőmmel meg elsőre és mindig összejön, de biztos vagyok benne, hogy egy éjszakás kalandnál én is úgy járnék mint te.

2015. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!