Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Impotencia előfordulhat-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotencia előfordulhat-e koksz-tól 24 éves korban?

Figyelt kérdés
Egy sráccal randizgatok néhány hete és nem áll fel a farka. A szexet teljesen elutasítja. Már aludtunk is együtt de reggel se volt merevedése. Korábban sokat gyúrt és állítása szerint tiltott szereket használt. Valami nem ok. vele az biztos. Normális válaszokat ha kérhetek. Nem vagyok csúnya, sokan akarnak velem járni, de nekem ő tetszik. 22L

#impotencia #kondi #gyúrós szerek
2015. júl. 14. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen biztosan fel tudja borítani (nem csak) a hormonrendszert. Átmeneti merevedési zavarokat okozhat, abban már nem vagyok biztos, hogy maradandó hatása van-e. Nyilván attól is függ, hogy meddig használta. Egyébként még különösen rossz hatással van a vérképre (fehérvérsejtszám, vvsejtszám stb)
2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, hormonkészítmények simán okoznak impotenciát, akár tartósan is.
2015. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

én úgy tudom igen.

Szerintem nagyon gáz aki ilyen szerekkel él, csupán azért ,hogy jobban nézzen ki.

2015. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul.
2015. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen. És végleges állapotot is okozhat.
2015. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szteroidkúra után, főleg ha nem volt megfelelő levezetés, akkor kell fél év legalább hogy helyreálljon a hormonszint. Ha ez a "korábban" évekkel ezelőtt volt, akkor valami más ok van a háttérben.
2015. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
te szegény, "jajj itt egy görög félisten kigyúrt srác vele tuti jobb lesz minden, a szex, a bla bla" de nem, EZ A VALÓSÁG "de ő egy jóképű kigyúrt pasi" lehet de ha kókadt a bráner akkor nem fog meghúzni, akármilyen istenkirály, csak nézegetheted "akkor most mit csináljak?" keress olyat aki nem csúnya nincs túlgyúrva de meg tud b*szni mert nem használt semmi TILTOTT szert ami hazavágta a hormonháztartását, remélem érted ezzel mit akartam, lényegre törő voltam szerintem :/
2015. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a baj, hogy neki fontos a kinézet, mindennél fontosabb! És szerintem most is szed ilyen tiltott bogyókat. Egyébként agresszív is és sokszor depressziós minden előzmény nélkül.
2015. júl. 14. 12:33
 9/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy semmi köze nincs az impotenciának a szerekhez. Illetve a depresszió is elég romboló tud lenni.


Ha teljesen elutasítja a szexet, meg néha agresszív (már most, mi lesz ha esetleg tartósan együtt lesztek..?), akkor nehezen fogsz tudni mihez kezdeni vele.


Talán át kellene vele beszélni a dolgot, lehet ő pontosan tudja mi a helyzet.

2015. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerinem jó apa és férj lesz. 😃

Karácsonyra tudsz neki napozint venni...

2015. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!