Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pisiszexet kedveli/engedi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisiszexet kedveli/engedi valaki? Ha igen milyen formában?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Testre eddig mindegyik barátnőm engedte, a legtöbben szájba is, a legperverzebbek pedig punciba vagy popsiba is. A legjobban azt élvezem, ha valami szende vagy prűd lányt sikerül így megtisztelni.
2015. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szívesen csinálnám így, akár lepisilni egy férfit, akár ha csak az izgatná fel, hogy pisilek és folyik a lábamon és a lábam között..

22/l

2015. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Örülnék egy olyan lánynak aki miután kinyaltam vagy csak úgy le, vagy a számba pisilne... :p
2015. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen kipróbálnám akár adni akár kapni ;) Lány vagyok
2015. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én is egyszer próbáltam már, egy lány fölém guggolt a kádban, el kezdtem nyalni a punciját, és mondtam, hogy csak engedje bátran, nagyon jó érzés volt, hogy a széttárt, kitárulkozott nőből valami belém folyik. bár én nem nyeltem le, de beszéltem régen olyan párral ,akik rendszeresen teszik, és isszák, elmondták, az a trükkje, hogy sokat isznak, és előtte pisilnak rendesen wc-be, majd megint isznak, és akkor nem keserű, hanem víz szerű és élvezhető lesz. mert sokszor sok dologban engem is pl maga a gesztus izgat fel, pl az a bizalom, átadás, mikor egy nő széttárja a lábait, mikor odaenged magához. sok pasi le sem szarja, észre sem veszi, nem is értékeli ezeket, én meg teljesen oda vagyok sok mozdulattól, gesztustól, mosolytól, tettektől. ezért izgat, hogy valami a kitárulkozott nőből kifolyik... sok csaj ezért szereti a spermát, mert a pasiból jön... volt egy idióta fiatal beképzelt munkatársam egyszer, mesélte hogy így, megy úgy csajozott, halmozta, meg dobta őket, egyik meg el kezdett spriccelni, és beszólt, hogy ez meg mi a frász, ennél rondábbul, én meg mondtam, mekkora barom vagy, én meg mióta ilyen csajra vágyom aki spriccel. ez nem pisi. exem egyszer ujjazáskor spriccel,t és sűrűbb volt sokkal a pisinél, édes , nagyon fincsi váladékot spriccelt az egész alkaromra, sajnos soha többé nem tudtuk megismételni, pedig sokat próbáltuk... én nagyon vágyom erre is, hogy így spriccelősen egy csaj a számba élvezzen. de nagyon izgat a pisiszex, akár egyoldalúan is, hogy a számba pisil csak a lány. A bepisilés is, azt régebben próbáltam ,ajánlani tudom, elején tuti nagyon nagy érzés, amikor a gátat áttöröd, hogy ruhában nem lehet... harmadik nem volt már olyan nagy szám, évek óta nem is csináltam, most lehet megint jó érzés lenne. kádban próbáltam, alsógatya, rajta macskanaci, mert szűk rásimulós, zokniban, pólóban... de tenyérrel szét kellett irányítani, mert középen lecsorgott volna, de eszméletlen érzés, ahogy szétárad, meg utána a ruhában zuhanyzás, fürdés is nagyon izgató...
2015. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én szex szerető kicsit pervez férfi vagyok, de ha belegondolok ebbe a pisiszexbe akkor . Hogy a fenébe lehet mit lehet ezen élvezni?
2016. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Azt, hogy a partnered annyira a hatásod alatt van, hogy bármire képes a kedvedért. Nálunk úgy nevelik a gyerekeket, hogy a pisi undorító és piszkos, ezért hát az, hogy valaki ránk vizeljen, elképzelhetetlen perverziónak tűnik. Pedig a friss vizelet steril, és ha nem tartogatják órákig, még különösebb szaga vagy rossz íze sincs.
2016. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!