Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám újraéleszteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újraéleszteni a kémiát a barátnőmmel 3 év után?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban, mint a másik pasi, akit helyetted talált!
2015. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
hát ez nehéz de talán próbáld meg ki gyúrni magad vagy új dolgokat ki próbálni szexuális téren .
2015. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

igen. gyurj. ennyi.


Ez igazából tényleg elég jó módszer, öszintén kérdező.


Kivétel persze ha már kivagy gyúrva, akkor sajnos ezzel a módszerrel már nem élhetsz.


De na, ez a legjobb. Kocka has meg minden. Úgyse árt ha sportolsz kicsit, meg egészségesen kajálsz.


De egyéb példákon kívűl, mondok sajátot is. Általában jobbakat szoktam, de na. Szóval én is mostanában [értsd fél éve?] edzek, gyúrok, sportolok. Ééés olyan lányok is tettek pozitiv megjegyzéseket akiktől az életbe nem vártam volna. Mármint úgy voltam vele, hogy hát aki már ismer annál ez sokat nem fog változtatni. Háát ,, de.

2015. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem minden nőnek jönnek be az izomagyú tesztoszteronbombák. (a kérdésre nem tudom a választ. periódusos rendszer)
2015. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!