Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyit von le egy pasi esztétikai értékéből, hogy kopaszodik?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az ő hibája, stb stb...de azért egy tudatalatti "ítélet" tartozik a dologhoz, egyszerűen ilyenek az emberek.
2015. júl. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy Andy Vajna féle ürge fejű kopaszodik, az baromi gusztustalan, de pl Dwayne Johnson nagyon szexi.

Minden csak alkat kérdése, Szőke Zoltánt (Berényi Miki, barátok közt) is furcsa volt először kopaszon, de karakteresebbé tette, de például Terence Hillnek nem állna jól.

2015. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajna egyáltalán nem jönnek be se a teljesen kopasz pasik, se a kopaszodók :(
2015. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik srác barátom (remélem hamarosan több is lesz. :D ) iszonyatosan szexi, pedig ő is kopaszodik. Szerintem abszolút nem hátrány. :)
2015. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem se jön be, sőt taszít

24L

2015. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kopaszodás elcsúnyítja a férfiakat sajnos.
2015. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget! Inkább legyen kövér és pocakos. DE kopasz NE! Undorító!!
2015. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!