Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jó kézi technikátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó kézi technikátok van olajos farokmasszázshoz? Ki csinált már ilyet a párjának? (nem kiverés)

Figyelt kérdés
Farok masszírozás olajosan, makkot, vezetéket stb. stb. :)

2015. júl. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Vezetéket?????!!!
2015. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ondóvezeték igen. ja és lányokat kérdezek inkább :)
2015. júl. 11. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már csinálták. Javaslom a hegre-art videókat neked, illetve xvideos.com-on is keresgélhetsz.
2015. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WalterWhite. ***** válasza:
Van egy asszem német nő, Klixen a neve, eszméletlen amit művel, érdemes lenne utána nézned.
2015. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ez a lingam masszázs, látni már láttam videót róla, de még nem tettem páromnak.
2015. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%

Nem tudom fiú, vagy a lány e a kérdező, mondjuk erre kíváncsi lennék.

Szóval, igen nekem már csinált a barátnőm, a fennt említett videókhoz hasonló masszázsos kézimunkát, ami gondolom nem meglepetés, hogy az egekig repített.

A lényege, hogy a lány meg akarja őríteni a psit, vagy csak simán kedvét lelje ebbe a simi játékba.

Síkosító használata a technikához szinte kötelező, mivel itt nem pár perces gyors kézimunkáról beszélünk, hanem hosszantartó (akár órákig) símogatásos élvezetről.

Személyesen a szilicon alapú síkosítókat javasolnám, a vizes bázisú hamar elveszti a síkosságát az olajos se sokkal jobb és ragadós szar lesz, a sziliconos viszont mindent visz.

A Durexet felejtsétek el, az max arra jó, ha sos-be kell és csak benyókút van nyitva.

2015. júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Az előttem szólók videós ajánlatait én is ajánlom, baromi hatásos technikákat lehet ellesni, de a legfontosabb, hogy szívvel lélekkel csináld és akard, ha ez nincs meg akkor bele se kezdj.

Viszont ha ez megvan, akkor hajrá, és merj kísérletezni és improvizálni :)

Nálunk bevált! :-)

2015. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!