Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Mi e legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mi e legjobb pasizó technikátok?

Figyelt kérdés

Csajok, mivel veszitek le a pasikat a lábukról?

Mit csináltok ha megtetszik nektek egy fiú az utcán, buszon, vagy akárhol??

Ti kezdeményeztek, vagy megvárjátok még a fiú lép?



2013. dec. 30. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Két fajta van.

1) Megvárja, míg a fiú kezdeményez.

2) A pénzére hajt, és ezért kezdeményez.

2013. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
először is az a típus vagyok aki megvárja h a fiu/férfi kezdeményezen és ha már kezdeményez akkor tudom/gondolom h tetszek neki és akkor jöhet a flörtölés...
2013. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Barátommal először csak barátok voltunk, aztán én kezdeményeztem, simán elmondtam, hogy többet szeretnék.


"Pasizni" nem szoktam, idegenekkel akikről nem tudok semmit pláne nem próbálnék összejönni. Kicsit erőltetettnek érzem, amikor két vadidegen elkezd jópofizni, csak hogy legyen valami közöttük.

2013. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a kebleimmel de már nem pasizok
2013. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

nem pasizok

eljárok itthonról ha kedvem tarja és önmagam vagyok :)

sokat nevetek és mosolygok és nem zárkózom be, hanem nyitott vagyok

2013. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Manapság az a baj, hogy nem szeretnek a pasik kezdeményezni...sajnos. Nekem mindig összejött, ha kezdeményeztem, így csak bátorítani tudom a nőket, hogy okosan, nem láthatóan, furfangosan kerítsék be a kiszemeltet!

Ha már ismered valamennyire az illetőt:

1. Légy nyílt, de egyben visszafogott is! Merj kérdezni, dicsérd amiben jó!

2. Mosolyogj! Imádják a pasik..! :D

2. Férfiasodj kicsit! Nem azt értem itt hogy növessz szakállat vagy hasonló :D hanem azt, hogy egy-két pasis témában légy kicsit jártas. Ami nyerő témák: autók, motorok, horgászat, foci... kérdezősködj a hobbijáról, majd nézz utána, így odáig lesz hogy mennyi mindent tudsz a kedvencéről :)

Ne beszélj neki női témákról, azt hagyd el, ha jót akarsz magadnak.

3. Plázacica helyett konyhatündér :P A pasit a hasán keresztül lehet megfogni igazán! Ne akard elrángatni shoppingolni, azt a barátnőiddel végezd.


Ha ismerkedni akarsz valahol, akkor is érdemes neked lépned, mert akkor látja hogy nem vagy egy elveszett, hogy bátor vagy.

Elég nehéz az utcán, buszon úgy megismerni valakit, hogy abból tényleg kialakuljon valami. Inkább olyan helyen akarj ismerkedni, ami téged érdekel, mert akkor ott hasonló érdeklődésűekkel találkozhatsz. Szóval térképezd fel, hogy mi érdekel, menj el olyan helyekre, ahol tudsz kérdezni egy bizonyos témáról, indulhat máris a beszélgetés. De persze ne általános vagy túl bonyolult kérdések legyenek azok sem.


Viszont néha tudni kell hol a határ, az se jó, ha túl sokat kérdezel, hagyd a másik felet is érvényesülni, kérdezni.


Van a másik technika, hogy várjuk meg míg a pasi lép. Ez akkor jó ha 10/10-es csaj vagy, akkor lehet esély rá, hogy csak úgy odajön hozzád.

Vagy ha nem is 10/10-es vagy, hanem csak szemezel vele, mosolyogsz, talán akkor is.

2013. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kettes pont azért elég gáz, mi az, hogy hagyjak el témákat, ha jót akarok magamnak? :D (A tipikus "női" témák nem nagyon érdekelnek ugyan, de akkor is.) És hogy csak arról beszéljek ami őt érdekli? Pláne ha nem értek a témához, nem fogok úgy tenni, mintha értenék, csak hogy jól lenyűgözzem ezzel. Ha ő mesél valamiről, akkor érdekel amit mond, de szabadidőmben azért nem fogok mondjuk F1 weboldalakon lógni, csak hogy képben legyek mindennel.


Egy jó kapcsolatban (vagy úgy általában bármikor egy értelmes emberrel) meg akármiről lehet beszélgetni, akár a női témákról is, ha épp egy olyan kerül szóba. Mármint ha nem egy kőbunkó "Hozzá' má' Kőbányait, asszony!" típusú férfi az ember barátja. (Bár ezekkel a felsorolt nyerő témákkal mi más lehetne.)


De valami béna női magazinba jól beillene amúgy ez a szöveg.

2013. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kakukktojás13 válasza:
Ha tetszik egy srác mosolyogj rá! Aztán ami lesz. :)
2013. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

Agnes igazad van, de Te ebbe még nem futottál bele, mert - csak úgy, mint én - a nagyon csajos témákat Te sem bírod, ha jól sejtem.

Ha picit "fiúsabb" egy nő, akkor nagyon sok téma nincs amit kerülni kell, de ha nagyon csajos a csaj, azért nem árt, ha nem kezd el vele a körömlakkokról beszélgetni:)

2013. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!