Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a butaság a női orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a butaság a női orgazmusról?

Figyelt kérdés

3 csoportra osztanám a férfiakat:


Vannak akik sosem szexeltek.

Vannak akik keveset/sokat szexeltek, részben tapasztalatlanok.

Vannak akik rendszeresen szexelnek és tapasztaltak.


Szóval elterjedt dolog azt mondani főleg női szemszögből hogy "lehet nem volt orgazmusa..." vagy éppen "csak megjátssza".


De milyen ostobaság ez? Egy tapasztalt férfi sosem a hüvelyrángásból von le következtetéseket, az orgazmusnak rengeteg más jele van! Lehetetlen megjátszani úgy, hogy egy normális tapasztalt férfinek ne essen le. Akkor mégis honnan jött ez a divatba? Hogy ilyen hülyeségeket ragoznak sokan?


2015. júl. 10. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy nyilván egy hosszabb kapcsolatban ismered minden rezdülését a partnerednek, minden apró jelet. Viszont az elején nem feltétlenül, és a nők rengetegféleképpen tudnak elélvezni, póz, izgatás (orál, ujjazás, dugás), kedv, hangulat, aktuális érzelmi töltet stb stb mind befolyásolja. Aztán persze ki lehet tapasztalni, sőt normális ember magától értetődően ki is tapasztalja mert odafigyel.


De nyilván, te mint szakértő, ezt is pontosan tudod

2015. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szexológusok még mindig vitatkoznak a női orgazmusokról és nekem is az a tapasztalatom, hogy ahány nő annyiféleképp élveznek el.
2015. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen de kapásból van legalább 3 egyforma jel amit rögtön észre vesz az ember minden orgazmusnál. De még egyedi módon is rengeteg van, viszont független hogy nem általános rögtön észreveszi az ember.
2015. júl. 10. 16:53
 4/12 anonim ***** válasza:
nem lehet észrevenni :) ha az elejétől kezdve színlelsz ^^:D vagy a kapcsolat, vagy a saját szexuális életed kezdete óta (ha az utóbbi, akkor vérprofi lehet az illető lány). azért ezt is számlázd bele.
2015. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én férfi vagyok, csak rengeteg nővel voltam. Magam is leszűröm kinek van orgazmusa kinek nincs.


Aztán mikor odahazudja hogy "dejó volt", én meg mondom "biztos, azért nem volt orgazmusod", akkor bezzeg elszégyelli magát és bevallja az igazat.


Azt rögtön észreveszem ha nincs valakinek orgazmusa. Csak egy laikust lehet átverni. Nem elég ez a ritmikusság meg a hüvelyrángás meg az ilyen olyan hang ezek semmik.


Egy nőn az egyik legnagyobb árulkodó jel az nem is szex közben van hanem szex után. De többet nem mondok (ez számomra hadititok) mert elég sok apró jel van, ami akár egyénenként változik de ezek között biztos van olyan ami igaz az adott nőre.


De csak hogy mondjak még egy példát, ha a nő talpain és észrevenni az orgazmust, akkor sem állok meg, mert ez még lehet megjátszva.


De ezt a tipikus orgazmusos dolgokat ezeket hagyjuk ki belőle, mert azokat meglehet játszani. (amiket feljebb írtam). Viszont ha most elkezdem sorolni itt az apró jeleket, akkor majd lesz olyan örült, aki elkezdi ezeket áttanulmányozni, majd esetleg neadj isten lassan-lassan terjeszteni, aztán annyi színésznő lesz az utcán, hogy többet merevedésem se lesz.


Egyébként ha a nőnek nincs orgazmusa de megjátssza, mikor velem van, azt mindig az orrához dörgölöm. Ilyenkor jön a vagy a védekezés dolog hogy "márpedig volt" és utána jön a tény hogy "na jó... csak nem akartalak megbántani". Vagy egyből lebukik.


De nem laikus módon, szóval ők is produkálják az orgazmus tüneteit, de nagyon amatőr, amikor valaki csak az alapokra figyel.


Ennyi erővel én is tudom lüktetni a farkam, aztán mondja meg valamelyik nő, hogy nem spricceltem. Amit legtöbb nő művel az nem csak bunkó dolog, de amatőr.

2015. júl. 10. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért kellene megjátszanom az orgazmust. Ha nem volt, akkor nem volt. Ha hazudsz egy pasinak például egy kapcsolat elején, akkor te jársz rosszabbul, mert ő azt fogja hinni, hogy neked jó volt
2015. júl. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt orgazmusom a párommal, ezt meg is mondtam neki, erre besértődött, nem szexelt velem stb. Azt mondta, hogy ne is szexeljünk többet, mert nem érzi magát férfinak. Aztán egyszer megjátszottam, és azonnal el is hitte, és újra borzasztóan felszabadult lett. Szerintem igenis el lehet úgy játszani, hogy ne vegyék észre.
2015. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es egy olyan pasival biztosan aki erre azt válaszolja ne szexeljünk többet... De egyébként csak olyat lehet átverni, aki nem olyan mint én.
2015. júl. 11. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól elhitted magad kérdező. Még jó, hogy veled nem tudunk elélvezni.
2015. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dede a legtöbb esetben mindig van orgazmusa a partneremnek :)
2015. júl. 13. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!