Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen fogamzásgátló....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen fogamzásgátló. Szerintetek butaság?

Figyelt kérdés

Óvszer mellé szeretném... hogy biztos ami biztos ne legyen probléma.... :)

De 16 évesen nem korai szedni? (mondjuk egy alacsony hormontartalmút)

Köszi a válaszokat.


2010. szept. 3. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

szereted a dákeszt


am nem hülyeség egy gyerek sose jó biznisz ilyen fiatalon 16 évesen meg már szerintem dönthetsz ilyenekről

2010. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik Holland módszernek.

Nem hülyeség. Jó dolog, hogy 16 évesen nem csak "durr bele és majd lesz valami".

2010. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen alacsony hormontartalmú is, a fogamzásgátló gyógyszer, tehát kalap sz.ar. Nem ajánlom, egyáltalán.
2010. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
A tabi 100%-os hatékonyságú, ha nőgyógyász írja fel megfelelő vizsgálatok után a korodnak, súlyodnak, egyéni igényeidnek legmegfelelőbbet. Csak akkor csúszhat be baba, ha antibiotikum (vagy egyéb, a tabi hatását gyengítő gyógyszer) szedése mellett és utána egy hétig nem védekeztek gumival, ha elfelejted bevenni, rendszertelenül veszed be (nem mindennap ugyanakkor, bár itt is van néhány órás határ, ameddig semmi probléma), vagy ha nem sokkal a bevétele után kihányod és utána nem védekeztek gumival. Ha megbízol a partneredben, hogy nem csal meg és így a nemi betegségek ellen nem kell védekezni + felelősen szeded a tabit, akkor felesleges mellé óvszert használni, hidd el, a férfiaknak egészen más, sokkal jobb érzés gumi nélkül szeretkezni(tapasztalat). Az én barátnőm is sokáig extrán biztosra akart menni és gumi+tabiztunk, de egy idő után meggyőztem, hogy elég a tabi, és azóta sincs semmi baj. Lehet, hogy kicsit még fiatal vagy a fogamzásgátlóhoz, mert hormontartalmú szer és a te szervezeted még fejlődésben van, de léteznek alacsony hormontartalmú tabletták is. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, kérdezd meg, javasolja-e, vagy inkább még 1-2 év múlva kezdené el szedetni veled szíve szerint.
2010. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak óvszer! Én 17 vagyok és csak óvszerrel védekezünk, így sincs semmi probléma csak jól kell feltenni.:)
2010. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem hülyeség egyáltalán.. sőt felelősségteljes vagy ez látszik belőle.. :) Én is szedek fogamzásgátlót és én is 16 éves vagyok =) [csak mi óvszer nélkül szeretkezünk mióta van gyógyszerem.. mert hát az tompítja az élvezetet :)]
2010. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 16 óta szedem, most vagyok 18, szerintem dönts mellette nyugodtan.Bár...a gumi mellé felesleges..:D:D
2010. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szedem 17 vagyok,én is eleinte gyógyszer mellett még az óvszert is fontosnak tartottam mert féltem hogy nem hat a fogamzásgátló:) De mostmár nem szeretem a gumit,nélküle sokkal élvezetesebb:) Te is lefogsz szokni róla pár hónap alatt:)
2010. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen sztem ne cseszd szét a hormonrendszered. Vagy ha már mindenáron bele akarsz piszkálni, akkor teljesen felesleges a gumi. Vagy az egyik, vagy a másik. Szerintem inkább az óvszer.

Gyakran a tabi kellemetlen mellékhatásai nem akkor jönnek elő, mikor szeded...

2010. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!